Karadeniz Pet

Çiftim ile ilgi Bir kaç sorum olcak

Serkan KILINÇ

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar çiftim ile ilgili birkaç sorum olcak sizlere.
1-Sizce bu kuşlar birnbirine uygunmu
2-Dişi kuş sürekli erkeği öpmek istiyor biraz öpüşüyorlar erkek kaçıyor bazen erkekte öpüyor ama genelde dişi öpüşmeye çalışıyor erkek istemiyor.
3-Kafeste kalamar kemiği kumu gagataşı 3 adet akıllı yemlik 3 adet suluk var ama hala çifleşme yok
4-Kafes boyu yaklaşık 80cm eni 50-60falan iyimi büyük olması uygunmu
5-kuşlara muhabbet kuşu sesi dinlettimi erkek vve dişi hareketleniyor hatta erkek dişiye baya kur yapmaya başladı zararı olurmu bunu yapmanın

Son düzenleme:
Uygun Lakin Tünek akıllı yem ve suluk sayısı 1e düşürülmeli vitamin ,mama takviyesi yapın

Son düzenleme:
Aynen Lakin dişiniz yumurtlamaya hazır değil galiba Kanatları düşük değil

Muhabbet kuşlarında kesin bir tarih söylenemez 1 haftayada hazır olabilir 5 ayada ama siz dediklerimi yapıp günlük su ve mama değişimini yapıp rahatsız etmeseniz yakın zamanda yavru alırsınız İnşAllah

peki çok sağ olun kaç senedir kuş besliyorum bu çiftim çok ilginç ama erkek yerini dişi kur yapıyor gibi görünüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

kuşlara muhabbet kuşu sesi dinlettimi erkek vve dişi hareketleniyor hatta erkek dişiye baya kur yapmaya başladı zararı olurmu bunu yapmanın

ben kuşlarımın çiftleşme ve yumurtlaması için 1 yıldan fazla bekledim ama şimdi 1 aylık şirin bir yavruları var..sabır gerekiyor bunun için..

Geri