Karadeniz Pet

Çiftim yumurtlar mı sizce ?!?

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Selamün Aleyküm arkadaşlar dişi kuşum yuvaya giriyor çeresi kahverengileşti erkek ayağını dişiye atıyor ama 2 aydır yumurtlamadılar . Sizce Bu kuşlar yumurtlar mı Yoksa ayırayım mı? Bir de erkeğin boyu küçük olduğu için baskınlık kuramıyor herhalde.Çunku erkek kur yapıyor díşi ustune gelince tellere zipliyor ayırayım mı Yoksa yumurtlarlar mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:12 -->-> Daha önceki mesaj 09:11 --

2Y8W12.jpg

Fotoğraflar'dan birşey anlaşılacak gibi değil . Kuşlarını gözlemleyeci sensin . Erkek olanı gördüm ancak diğerinin de dişi olduğuna eminsin değil mi ?

Dişi kuşunuzun fotosunu yakından yükler misiniz.

Evt dişili erkekli dişi kuşun fotosunu yükleyim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

vQnAG6.jpg

Dişi mama takviyesine devam ediniz derim

2. resim eski halleri çeresi eskiden beyaz hätta biraz maviye kaçıyordu. Şimdi ise kahverengileşti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:06 -->-> Daha önceki mesaj 10:01 --

Baska bir tavsiyeniz var mı?

Kuşlar anlaşıyorsa bir sıkıntı olmaz yakında yuvalığa ilgi duyup yavrularlar. Hayırlı olsun şimdiden

sağolun başka önerileri de bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:46 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

Başka yorumlari da bekliyorum. Tşkler

Geri