Karadeniz Pet

çiftim...

• Konbuyu başlatan alitas
  • Başlangıç tarihi
A

alitas

Guest
merhaba yeni üye oldum.yardım edermisiniz...erkek albino dişim kırma dişinin burnu kahverengi daha yeni geldi erkekle anlaşıyorlar yem verip alıyorlar dişi kuyruğu kaldırıyor ama errkek çiftleşmiyor.acaba erkek hiç çiftleşmedi ondan mı diyorum biilemedim.erkek ayak atıyor ama.

Resimlerinin atarsanız.Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Dişi kuşunuzu kızışmış büyük ihtimalle erkek tecrübesizdir. zamanda içiinde sorun ortadan kalkar.çiftleşme gerçekleşir.

resim nasıl eklenıyr bılmıyorum hemen eklıyeyım hocam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

http://k1311.hizliresim.com/1h/g/ujz5w.jpg http://o1311.hizliresim.com/1h/g/ujz8d.jpg resimler bunlar hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

http://k1311.hizliresim.com/1h/g/ujzcj.jpg bıde bu var hocam yumurta maması yemıyorlar ustad bu arada.ne yapmam lazım kızıştırıcı yem verdım ama..erkek yuvaya gırıyor dısı cekmeye calısıyor ama cıftlestıklerını gormedım dısı kuyrugu kaldırıyor ama erkek cıkamadı ayak atıyor sadece..

yeşil olan dişi kızışmış durumda
erkeğin zamanı var daha ....

hocam nasıl anladın ne kadar zamanı var rahatsız edıyorum ama anlatırmısınız.yaşı itibariyle mi...

Erkek henüz kızışmamış. Yaşı ile bağlantılı.

hocam nasıl anladın ne kadar zamanı var rahatsız edıyorum ama anlatırmısınız.yaşı itibariyle mi...

dişi kuşunuz kızışmış durumda ceresine bakarsanız kahverengiye dönmüş ekek kuşunuzunda zamanı var.yani daha yaşı var.Bizim işiimiz bu sizleri bilgilendirmek....:)

çok teşekkür ederim cevaplarınız için...farklı olarak bişey yapmam lazım mı hocalarım...

kuşlar cok güzel yavru olunca kafesi degişitimeniz gerecek. cunki kucuk kafes.

cem sultan teşekkür ederim.kafesi değiştiririz artık hele yavrulasında inşallah...:)

çok teşekkür ederim cevaplarınız için...farklı olarak bişey yapmam lazım mı hocalarım...

benim kızışmada 1 numara kendi kuşlarım üzerinde denediğim mama tarifini verin.ama 1 günden fazla durmasın
15-20dk haşlanmış yumurta
1 yemek kaşığı mısır unu
1 çay kaşığı bal
hepsini karışıtırıp kaplarına koyun.
yumurtanın kabuğu hariç
çiftleşmeyi tetiklemede çok iyi

farklı bişey yapmam lazım mı çiftleşmeleri için.erkek için nijer falan versem olur mu sizce bişeyler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

benim kızışmada 1 numara kendi kuşlarım üzerinde denediğim mama tarifini verin.ama 1 günden fazla durmasın
15-20dk haşlanmış yumurta
1 yemek kaşığı mısır unu
1 çay kaşığı bal
hepsini karışıtırıp kaplarına koyun.
yumurtanın kabuğu hariç
çiftleşmeyi tetiklemede çok iyi

hocam mamanın yüzüne bakmıyorlar ki ne yapacam anlamadım...

farklı bişey yapmam lazım mı çiftleşmeleri için.erkek için nijer falan versem olur mu sizce bişeyler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

hocam mamanın yüzüne bakmıyorlar ki ne yapacam anlamadım...

siz hiç merak etmeyin en sonunda tanıda bakacaklardır.Yemin üstüne muhabbet yemi dökün biraz ilgilerini çeksin....

denicem ustad dedıklerınızı bakalım yıne bılgılendırıcem sızı.insallah sonuc alırım.bu arada dişi yuvaya girmiyor ama çiftleşmek istiyor ilginçç...

denicem ustad dedıklerınızı bakalım yıne bılgılendırıcem sızı.insallah sonuc alırım.bu arada dişi yuvaya girmiyor ama çiftleşmek istiyor ilginçç...

çiftleştikten sonra hepsi olur yeterki çiftleşme olsun:)

usta mama yemiyorlar baya denedim ama havuca bayıldılar hergün versem zararı olur mu?rendeleyip veriyorum da.erkek çok istemeye başladı.havuc sayesinde galıba...

Geri