petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ciftimi ayirmali miyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fistikk tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    iki yasinda konusan erkek kusuma 1 ay once disi aldim
    kavga etmiyolar anlastilar ama ciftlesmede tik yok
    birbirlerine yem de kusuyolar disi bazen saldirgan oluyo
    disinin fotografini atmistim forumdakiler kizgin dediler beklemeli miyim yoksa kafesleri ayirip nijer tohumu filan mi vereyim?
    acelem yavru gormek istedigimden :))

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    1 ay sonuç almak için yeterli bir zaman değil bence,daha yeni yeni tanıyorlardır birbirlerini. Biraz daha zaman verip sonuç alamazsanız ayırma yöntemini deneyebilirsiniz.

3. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Bende Şubat Ayında Erkeğin yanına Dişi almıştım 1 ay sonra sizin gibi tereddütlerim vardı ama sabrettim geçen hafta çiftleştiler zaman verin yerini değiştirmeyin mamasını düzgün aralıklarla verin fazla kafesten çıkartıp rahatsız etmeyin yüksek yerde dursun kendileri halleder

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    En az 3 ay zaman verin.

Sayfayı Paylaş