Karadeniz Pet

Çiftimi degiştirmelimiyim ?

murataydın

Paylaşımcı Üye
Öncelikle herkese selamlar. bayadır yoktum ve bu süre icerisinde yine hic bir degişiklik olmadı malesef .

Arkadaşlar Benim cifti cogunuz tanıdız artık cok soru sordum hatda artık benden bıkmışlar ola bilir ama cifti degiştirme kararı aldım .

nerdeyse 3 aydır kuşlarımın sesini sadece tek besledigim kuşun sesini duydugunda duydum. hic kendi kendilerine ötmüyolar. ses bile cıkartmıyorlar .

Birbirlerine sürekli bi temas halindeler ne ciftleştiklerini gördüm ne yavrulugun yakınından gectiklerini gördüm.

vaziyet bu abiler ablalar kardeşler. diyorum kı veriyim bu vatandasları yenı bi cift alıyım ?? ne dersiniz ??​

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

Guncel. . .

Cifti degistirmek yerine yanina 1 cift alirsaniz daha hizli yavru alabilirsiniz tek cift genelde yavru yapmaz

2 çiftin birbirine etkisi nasi pazıtif olarak yansir ki?
Daha dogrusu birbirlerine tepki vermekten esler kendi isine bakacakmidir

2 çiftin birbirine etkisi nasi pazıtif olarak yansir ki?
Daha dogrusu birbirlerine tepki vermekten esler kendi isine bakacakmidir

Yan yana ayri kafeslerde cift koyun kurlasmalar cogalir sesler birbirlerini etkiler ve ciftlesme olur

Tesk ederim hocam. Peki hangi ture
Yönelmeliyim?

Acemiyseniz yerli iedal. Kıskançlık üzerine çiftleşme oluyor. Yüksek bir yerde olmaları, gece 6 dan sonra sessiz ve sakin bir yerde olmaları, gündüz bol kuş sesinin olduğu bir mekan da olursa iş tamam.

Acemiyseniz yerli iedal. Kıskançlık üzerine çiftleşme oluyor. Yüksek bir yerde olmaları, gece 6 dan sonra sessiz ve sakin bir yerde olmaları, gündüz bol kuş sesinin olduğu bir mekan da olursa iş tamam.

Uretim konusunda acemiyim .
7\24 sessiz sakin bi odadalar.
Yerden 150 cm yuksekteler
Duvara asmadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

Birde kafes surekli tüy doluyor. Acaba normalmidir
Tüy döneminin dışındada tüy dökülürmu surekli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

Kafesi koydum yerın arkasında ayna var . daha önce örtüyodum bugun ötrüyü aldım bi hareketlenme geldi hayvanlara. acaba kendilerini görmeleri sakıncalımıdır yoksa kendi kendilerini kıskanıp ciftlesmeleri mumkun olurmu

Kuslara ayna gostermeyin.tuy donemi bana gore farketmiyor muhabbetlerde benimkilerde yeni cikmislardi tekrar tuye girdiler.sessiz biryerdeyse yanlarina bir radyo koyun devamli calsin.benimkilerde cok sessiz yerdeler bi durgunluk miskinlik vardi radyoyu acinca can geldi hayvanlara

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Kuslara ayna gostermeyin.tuy donemi bana gore farketmiyor muhabbetlerde benimkilerde yeni cikmislardi tekrar tuye girdiler.sessiz biryerdeyse yanlarina bir radyo koyun devamli calsin.benimkilerde cok sessiz yerdeler bi durgunluk miskinlik vardi radyoyu acinca can geldi hayvanlara

aynayi ört diyosun yanı hocam :S valla hic icimden gelmiyo ilk defa bukadar hareket etdiklerini gördüm. mahallenın ihtiyar dedesiyle ninesi gibi her aynı yerde duruyolar :)
radyoyu deneyelim bide .

Radyoda hareketlendirir.ses olmasi herzaman iyidir.kendilerini yanliz sessiz ortamda bulduklarinda da strese girip tuye girebiliyorlar.

birde bunlar rahatsız olmasın dıye sessız sakın odaya koyuyuoruz . şimdi şahlansınlar diye ses yapıyoruz biraz kısır döngu oldu bu :D

Benim kuslarim apartmanin altinda bir oda ayirdim kendime orada duruyor.benden baska kimse girmiyor bende girdigimde gecip karsilarina oturuyorum.son gunlerde durgunluklari iyice artti uretici bi abimin kumesine gttigimde gormustum devamli calan radyoyu.buldum bi radyo actim yanlarina delirdiler canlandilar.bende sizin gibi dusunuyordum ama cok sessiz ortamda ise yaramiyor demekki :)

Benim kuslarim apartmanin altinda bir oda ayirdim kendime orada duruyor.benden baska kimse girmiyor bende girdigimde gecip karsilarina oturuyorum.son gunlerde durgunluklari iyice artti uretici bi abimin kumesine gttigimde gormustum devamli calan radyoyu.buldum bi radyo actim yanlarina delirdiler canlandilar.bende sizin gibi dusunuyordum ama cok sessiz ortamda ise yaramiyor demekki :)

Elbet vardır bir numarası yarın bı radyo temın edelim vatandaşlara bakalım ne olacak :D

Angara havasımı acıyım bunlara rap mi :D
klasık muzikmi dinletsem yoksa :D hepsini denicem bakalım kendilerini nerde bulacaklar :D

Geri