petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftimi uçurmak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Keptony tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Keptony

Keptony Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar çiftleşmek için koyduğum çiftimi uçurmak istiyorum olur mu sizce bazıları çiftleşmez diyor ama hapis hayatı istemiyorum ?

2. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Çiftleştirmek istediğiniz kuşu normalde kafesden çıkartmamak ve rahatsız etmemek gerekir. Yoksa ya çiftleşmiyorlar yada kuluçkaya yatmıyorlar

3. Keptony

Keptony Member

Beğenileri:
    0
    Yeni eş alalım 2 hafta olmamıştır ne zaman çiftleşirler ya arada dalaşıyorlar bazen azıyor erkek öpüşüypr vs

4. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    çiftlerinizin yaşı, birbiriyle eş tutup tutmadığı, kafes düzeni, gösterdiğiniz bakım, onların sessiz bir ortamda rahatsız edilmeden durmaları vs birsürü etken var çiftleşmeleri için. Bazen de herşeyi düzgün yapsakda olmuyor.2 hafta çiftleşmeleri için çok erken. Sabırla en az 2 ay beklemeniz gerek. Bakın ben 3 kuluçka geçirmiş eşlerimi dinlenmeye salmaya 1 ay attım. Sonra tekrar kendi kafeslerine koydum, 15 gün sonra yeniden çiftleştiler. Gerisini siz düşünün

Sayfayı Paylaş