Karadeniz Pet

Çiftimiz yeni yaş tahmini yapabilirmisiniz :)

• Konbuyu başlatan Samet YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
abi sen tak yavruluğu nijere devam et bakımını yap gerisi onlarda ama çok uzun sürmez herhalde :)

Nijer verme yağlandırır. Vericeksen doğal kızıştırıcı olan havuç ver.

dişi 7-8 aylık erkek 1 yaşından büyük maşallah güzel kuşlar

Erkeğin kafasında kan var 1 saatliğine kafeye gitmiştik geldik kafası kanlıydı kurumuş ama ne yapmam gerekir .s

Arkadaşlar kuşumun kafası kanıyor lütfen acil cevap... bu saatte veteriner bulamam.

Dişinin 2 ayı daha var yavru için,erkek tam kıvamında hazır 1 yaş civarlarında 1.2 1.3'de olabilir.Irkı yerli

Arkadaşlar gereken cevabı vermişler zaten kardeşim bizede maşAllah demek düşer :)

Erkeğin kafasında kan var 1 saatliğine kafeye gitmiştik geldik kafası kanlıydı kurumuş ama ne yapmam gerekir .s buna cevap alamadım teşekkürler

Islak pamukla bir pansuman yap kardeşim resim koyarsan daha iyi yardımcı olabiliriz geçmiş olsun

slfzx.jpg
1.foto

slg3h.jpg
2. foto

ne ile pansuman yapabilirim su ilemi ?

Hafif ıslak pamuk ile yarayı temizleyin merak etmeyin endişe edilcek birşey yok ama merak ettiğim kafesin içinde nasıl oldu bu yara yuvalık takılımı acaba onun çivileri batmış olabilirmi dikkat etmeniz lazım

ya kafes tümden tel heryeri lanet olsun,yem yerken yan yana kur yapıyorlar bırbırlerınde yemliklerin uçlarına flash tuttum yemlikte kan gördüm + yuvalığın içine 2 kişi girdiklerinde çok kötü gagalıyorlar birbirlerini düşman gibi

Geri