Karadeniz Pet

Ciftin ustune birde yumurtlayan cift

FurkanYildiz

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar evde bildiginiz uzere bir ciftim vardi uzerine bir akrabamdan yumurtlayan ve yavrulari olan cift kus aldik InsAllah bendede yumurtlarlar asagidada fotolari var benim size sorum bu kuslardan ne kadar surede yavru alirim kuslar yumurtlamistir ve yavrularini buyutmuslerdir yavrular yemden kesilince bizim eve getirilmistir ve kuslarin ilk kuluckasidir eger bende yumurtlayacaksa bu ikinci olacak :)
808b1bb0ad314737fa5fa9a537391305.jpg

Ondekiler yavrular arkadakilerde anne ve baba
e52edb28231b1cf897eae27f78e77f02.jpg

Merhaba arkadaslar evde bildiginiz uzere bir ciftim vardi uzerine bir akrabamdan yumurtlayan ve yavrulari olan cift kus aldik InsAllah bendede yumurtlarlar asagidada fotolari var benim size sorum bu kuslardan ne kadar surede yavru alirim kuslar yumurtlamistir ve yavrularini buyutmuslerdir yavrular yemden kesilince bizim eve getirilmistir ve kuslarin ilk kuluckasidir eger bende yumurtlayacaksa bu ikinci olacak :)
808b1bb0ad314737fa5fa9a537391305.jpg

Ondekiler yavrular arkadakilerde anne ve baba
e52edb28231b1cf897eae27f78e77f02.jpg
Maşallah Kuşlerınız Rengi Cok Güzel. Yumurtlayan Bir Dişi Yumurtlamamıs Disiye Gore Daha Cabuk Yumurtlar Lakin Yeri ve Kafesi Değiştiği İçin Alışma ve Guvenme Suresi Kusunuzuz Yumurtlama Suresini Uzatacaktır Muhabbe Kuslarında Net Bir Tarih Soylenemez Ama En Kısa Zaman Boy Boy Yavrularınız Olur İnş.

hocam mustafabostanın da dedigi gibi kuşların ortama alışması ve kendini tekrardan hazır hissetmesi icin biraz süre gececektir . Yemini suyunu vitamınını ve mama takviyesini düzenli şekilde uyggula

en kısa zamaanda bol yavru alırsın ınşallah . iyi formlar .

Insallah 1 ayi gecmez herhalde alisip yumurtlamasi?
Ayrica kuslari 2 katli Mdf ye alicam o konuda bir sikinti olurmu kafes konusunda hersey yenidenmi baslar?

Kafes değişikliği yapacaksanız şimdi yapın bence.

Inasallah kafes daha gelmedi abi o yuzden yoksa bende simdi koyacaktim.

Geri