petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ciftinzyanina yavru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Eger cift kusun yanina(cift kuslar kitapligin en ustunde yavru kusun kafeside kitapligin 2 rafinda) olursa bu yavru kus genede bana alisirmi konusmasinda ve ele alistirmada sikinti yasarmiyim

2. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    bu konuyu bende açmak istiyordum.bende yavruyu 2 gün önce ayırdım ama yavru benim hep yanımda kafesde duruyor kapısı falan açık ama daha uçamıyor tabi :) bide ben elimi uzattığım an cazgırlaşıyor bi bagırıyor :) elime alıyorum sıkmıyorum ama hemen kafese dogru uçmaya çalışıyor elimden zıplıyor tak kafese çarpıyor :D ben bunu alıştıra bilirmiyim kendime bide sadece anneciğim ve babacığım dedirte bilirmiyim. annemi kandırıp eve aldırmam için anneciğim demesi lazım :D

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Annecim der ama ilk once kusu kendinize alistirmaniz lazim

#3 Mustafa Yildiz, 10 Aralık 2014
    Son düzenleme: 10 Aralık 2014
  4. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yavru kuşu ilgi ve sevgi ile çabucak kendinize alıştırabilirsiniz zor bir işlem değildir.

5. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Yani ciftin seslerini falan duysa dikkati dagilmaz yada konusmada ve bana alismada sorub olmaz deyilmi

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Size alışmasında ve konuşmasında sorun olacağı düşüncesindeyim. eğitim sırasında uçup uçup anne babasının kafesine gidecektir onlarda sürekli dışarı çıkmak isteyip tellere yapışacaktır. Aynı odada eğitim yapmanız gerçekten çok ama çok zor eğitilmez diyorum

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ele alıştırmada Umur Dağlar gayet başarılı, ondan öneri alabilirsiniz.

8. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Yani ayni odada kalmalari sorun olmaz degilmi
    Yok yanlis anladiniz anne babasi degil onlar ayri cift beb yavru bir kus alacagim o konuda dedim
    Onerilerinizi ve Umut Abinin onerilerini dikkate alacagim

Sayfayı Paylaş