Karadeniz Pet

Ciftinzyanina yavru

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
Eger cift kusun yanina(cift kuslar kitapligin en ustunde yavru kusun kafeside kitapligin 2 rafinda) olursa bu yavru kus genede bana alisirmi konusmasinda ve ele alistirmada sikinti yasarmiyim

bu konuyu bende açmak istiyordum.bende yavruyu 2 gün önce ayırdım ama yavru benim hep yanımda kafesde duruyor kapısı falan açık ama daha uçamıyor tabi :) bide ben elimi uzattığım an cazgırlaşıyor bi bagırıyor :) elime alıyorum sıkmıyorum ama hemen kafese dogru uçmaya çalışıyor elimden zıplıyor tak kafese çarpıyor :D ben bunu alıştıra bilirmiyim kendime bide sadece anneciğim ve babacığım dedirte bilirmiyim. annemi kandırıp eve aldırmam için anneciğim demesi lazım :D

Annecim der ama ilk once kusu kendinize alistirmaniz lazim

Son düzenleme:
Yavru kuşu ilgi ve sevgi ile çabucak kendinize alıştırabilirsiniz zor bir işlem değildir.

Yani ciftin seslerini falan duysa dikkati dagilmaz yada konusmada ve bana alismada sorub olmaz deyilmi

Size alışmasında ve konuşmasında sorun olacağı düşüncesindeyim. eğitim sırasında uçup uçup anne babasının kafesine gidecektir onlarda sürekli dışarı çıkmak isteyip tellere yapışacaktır. Aynı odada eğitim yapmanız gerçekten çok ama çok zor eğitilmez diyorum

Yavru kuşu ilgi ve sevgi ile çabucak kendinize alıştırabilirsiniz zor bir işlem değildir.
Yani ayni odada kalmalari sorun olmaz degilmi
Size alışmasında ve konuşmasında sorun olacağı düşüncesindeyim. eğitim sırasında uçup uçup anne babasının kafesine gidecektir onlarda sürekli dışarı çıkmak isteyip tellere yapışacaktır. Aynı odada eğitim yapmanız gerçekten çok ama çok zor eğitilmez diyorum
Yok yanlis anladiniz anne babasi degil onlar ayri cift beb yavru bir kus alacagim o konuda dedim
Ele alıştırmada Umur Dağlar gayet başarılı, ondan öneri alabilirsiniz.
Onerilerinizi ve Umut Abinin onerilerini dikkate alacagim

Geri