petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftler birbirinden uzaklaştı yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkanustunbas tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    bugün muhabbet kuşuma eşler alıp gösterdim, bir tanesini sevdi gayet anlaştılar, dişi kur hareketleri yaptı, erkek güzel güzel öttü, şakır gibi, konuşur gibi sesler çıkarttı öpüştüler, kafeste yan yana durdular, dışarı çıkarttım yine yan yana durup öpüştüler fakat gece kafese koyduğumda kavga etmeye başladılar ve uzaklaştılar, şimdi ikisi de tellere asılı uyuyor. neden olabilir bu ?

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Bendede tele yapisiyorlardi bir tunegi yuksege taktim simdi hep o tunektrlet bir dene

3. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    tek problem tünek değil yalnız yukarda belirttiğim gibi. başta gayet iyi anlaşırken birden uzaklaştılar. bir de tellere uyumak stres belirtisidir, neden bu hale geldiler asıl merak ettiğim bu.

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Karanlikta yapiyolardi isigi acinca normsle donuyordu 1 ay zamsn tani duzelirler varsa ufak bir lamba tak

5. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Yeni aldığınız kuş eve, muhabbet kuşunuz eşine alışmaya çalışıyor.. Gece lambasını açın ki çok karanlık olmasın kafesin içini de görebilsinler... Zamanla düzelirler...

Sayfayı Paylaş