petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftler hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Can YALÇIN tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 1 çift muhabbet kuşu var dişi kuş ilk kuluçkada 8 tane yumurta yaptı boş çıktı, dün itibariyle ilk yumurtayı gördüm kuş yatıyor felan ama arada çıkıp yem yiyip geri gidiyor geri çıkıyor diğer erkek ise dangalak gibi bekliyor buna nasıl bir çözüm yapabiliriz koyduğum oda allahtan sıcak diğer odalara göre kuş arada cıkıp giriyor bir problem olur mu açıkcası?

Bu arada uzun zamandır pasiftim gümüş üye olmuşsuz Oo

2. Onur TÜFEKCİ

Dişi kuş, tuvaleti yuvaya yapmamak için arada dışarı çıkar, erkekte normalde besler. Fakat ilk yumurta ise daha, dışarı çıkacaktır dişi kuş. 2. 3. yumurtadan sonra yatmaya başlar o zaman erkek ilgilenecektir diye düşünüyorum.

3. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam işte erkek kuşun pasifliği beni bitiriyor ondan korkuyorum bende açıkcası yem suluk hemen yuvanın yanında zatende ne olur olmaz sıcak odaya felan ayarlamıştım bakalım sonumuz ne olacak.

Sayfayı Paylaş