Karadeniz Pet

Çiftler hakkında

Mert Can YALÇIN

Meraklı Üye
Arkadaşlar 1 çift muhabbet kuşu var dişi kuş ilk kuluçkada 8 tane yumurta yaptı boş çıktı, dün itibariyle ilk yumurtayı gördüm kuş yatıyor felan ama arada çıkıp yem yiyip geri gidiyor geri çıkıyor diğer erkek ise dangalak gibi bekliyor buna nasıl bir çözüm yapabiliriz koyduğum oda allahtan sıcak diğer odalara göre kuş arada cıkıp giriyor bir problem olur mu açıkcası?

Bu arada uzun zamandır pasiftim gümüş üye olmuşsuz Oo

Dişi kuş, tuvaleti yuvaya yapmamak için arada dışarı çıkar, erkekte normalde besler. Fakat ilk yumurta ise daha, dışarı çıkacaktır dişi kuş. 2. 3. yumurtadan sonra yatmaya başlar o zaman erkek ilgilenecektir diye düşünüyorum.

Dişi kuş, tuvaleti yuvaya yapmamak için arada dışarı çıkar, erkekte normalde besler. Fakat ilk yumurta ise daha, dışarı çıkacaktır dişi kuş. 2. 3. yumurtadan sonra yatmaya başlar o zaman erkek ilgilenecektir diye düşünüyorum.

Hocam işte erkek kuşun pasifliği beni bitiriyor ondan korkuyorum bende açıkcası yem suluk hemen yuvanın yanında zatende ne olur olmaz sıcak odaya felan ayarlamıştım bakalım sonumuz ne olacak.

Geri