Karadeniz Pet

Çiftler

emrullah3469

Yeni Üye
7gnyqm.jpg
[/url][/IMG]

PkWO0v.jpg
[/url][/IMG]

S.a cümleten benm erkek kuşum yanlız kalmisti yanina disi aldim kışın hala yumurtaları olmadı daha once ciftimin olmustu bunlar öpüşüyo falan arada yemde kusuyolar birbirlerine ama yumurta yapmadılar nijer aldım onuda yemediler ne yapabilirim üstadlardan yardm bekliyorum TEŞEKKÜRLER...

Birbirleriyle anlaşıyorlarsa kendilerini hazır hissettiklerinde gerisi gelecektir. Haftada 1-2 gün yumurta maması verin.

Öyle Hemen Olmaz Bekle Zamana Bırak Biraz Zamanla Çift Olurlar 2 3 Hafta Sonra Yem Kusmaya Başlarlarsa Tak Yuvalığı

Yem kusuyorlar birbirlerine folluk takılı arada disi icine giriyo ama sonuc yok neyse Uğur Genç'in dediginide uygulayacagim tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

Kuşları ayrı kafeste tutsam etkili olurmu sizce ?

Merhaba,iki yavru olarak aldığım muhabbet kuşlarının kaç aylık olduğu ile ilgili bir fikrim yok henüz.Ne zaman olgunlaşırlar ve çiftleşme dönemi başlayabilir.Şu ada birbirlerinin gagalıyorlar öpüşüyorlar gibi .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

resimler eklenmemiş yardımcı olur musunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:14 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

Kuşlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim

[MENTION=18352]KAMİL ŞENGÜN[/MENTION] Konuyu baskasinin konusu altinda degil de kendi konunda acarsan daha iyi olur. Burada karisiklik olmasin. [MENTION=18350]emrullah3469[/MENTION] kuslari istersen 15 gun ayirabilirsin. Haftada 2 gun yumurta mamasi verebilirsin. Kuslar tekse ses olmadigi icin de olabilir. Kur sesi dinletebilirsin.

Geri