petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftlerdeki boy oranı önemlimidir? (resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve celalabay tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. celalabay

celalabay Guest

Merhaba arkadaşlar,

Eşi ölen erkeğimin yanına bir dişi aldım. Dişi 1.5 yaşlarında olup erkrk de 2 ye yakın..
    Fakat türlerle alakalı sanırım, dişi daha iri ve büyük duruyor. Bu koşullarda çifleşme olabilir ve yavru alınabilir mi?

2. Sinan ÇELİK

Erkek daha büyük olsa sorun olmazdı dişi büyük olunca sıkıntı olabiliyor ama aralarında çok bir boy farkı yok gibi üretim için sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. İnşallah ta düşündüğüm gibi olur. Hayırlı üretimler.

3. celalabay

celalabay Guest

Birde bu ilk günle alakalımıdır bilemem de, pek ilgili değiller birbirine. Erkek yanaştı ama dişi çok pas vermedi. Birde dişi baya bi yabani gibi.

4. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    1 hafta 10 gün böyle olur. Boyutları da birbirine yakın duruyor. Sorun olmaz bence. Maşallah kuşlar güzel. Bol yavru alırsın inşallah.

5. celalabay

celalabay Guest

Bilgilendirme için çok teşekkürler, iyiki var bu forum :) Kurana da katılana da sonsuz teşekkürler.

Sayfayı Paylaş