Karadeniz Pet

ciftleri ayırıp yeniden esledim

• Konbuyu başlatan buzmavi
  • Başlangıç tarihi
B

buzmavi

Guest
PvYl28.jpg
OJ3o0Z.jpg
PvYOb9.jpg
1j2J7B.jpg
1j2J7B.jpg

Kasım ayında yavru 2 kus almıstım.ma]vi tonlular.ama Ne yaptıysam Es olmadılar.3 gün önce yetiskin bir dişi bir erkek aldım,ve caprazladım.inşallah 2 Çift te Eş tutar Da 2 yıldır verdigim emekler bosa gitmez umarım.sizce dogrumu yapmısım? Gorus ve önerilerinizi bekliyorumbekliyorum

Maşaallah güzel kuşlarınız var hayrını görün hayırlı üretimler.. O sarı kuşun konmuş olduğu tahta tüneği alın ordan çok sık olmuş iki tünek yeter onlara diğer kafesteki kuşlara takın onların plastik tünekleri

Yerli iri ırk olarak biliyorum selim bey....ya klasik on bir on iki aylik civari yaslari.mavi erkek ile mavi beyaz dişi birlikte aldim sekiz ay önce ama es tutmadilar.dişi çok sert.bende yanlarina sari erkek ve sari yeşil dişi alip caprazladim.insallah es tutar ve yavru alirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:02 -->-> Daha önceki mesaj 01:00 --

Maşaallah güzel kuşlarınız var hayrını görün hayırlı üretimler.. O sarı kuşun konmuş olduğu tahta tüneği alın ordan çok sık olmuş iki tünek yeter onlara diğer kafesteki kuşlara takın onların plastik tünekleri

İyi dileklerinin için tesekkur ederim.tavsiyeleri dikkate alacagim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 01:02 --

Yeşil dişi ve mavi erkek iyi anlasiyolar.birbirlerini kasiyorlar.fakat mavi beyaz parcali dişi geçimsiz cirkef uyumsuz ne yapayim sizce biraz zaman versemmi?yoksa degistirsemmi?kizismis durumda deresi kap kahverengi?