petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftlerim alışmadılar bir türlü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayripaşa tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. hayripaşa

merhaba yaklaşık olarak bir ay önce aldığım çiftlerim ufak ufak bir birlerine alıştılar başlarını kaşıyorlar arada birbirlerine yem veriyorlar yanlız özellik le dişi alışmak nedir bilmiyor bana erkek zorlada olsa elime gelip yem yiyor oda elimde yem görmesse asla gelmez dişi desen daha elim deymedi hayvana ne yapabilirim bu konuda birde yuvalık 3 gündür taktım​

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    dişi ile ilgilenin zamanla oda güvenicektir gelicektir veya eşi olduğu içinde böyle davranıyo olabilir 1 aydır sizde bence daha erken zamanla alışacaktır

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    eğer yuvalık taktınız ve artık üretim istiyorsanız kuşlarınızı elinize almamanız ve uçurmamanız lazım. onları kendi hallerine bırakacaksınız sakin bir yerde.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    birbirlerine alışsınlar, yavrulasınlar mı istiyorsunuz.. yoksa size mi alışsınlar istiyorsunuz.. kuşları çok çıkartmayın, birbirlerine konsantre olsunlar.. bence size alışmalarını beklemeyin.. onlar artık eş olmuşlar..

5. hayripaşa

yavrulamalarını istiyorum arada çıkarıyorum biraz uçuyorlar odada sonra da zor sokuyorum içeri

6. mervekcrgl

dışarıya salmayın kafese alışsınlar rahatsızda etmeyimn kuşları mama takviyeside yapın

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    çıkarırsanız yuvaya fazla ilgi duymazlar.. çok zor yavru alırsınız..

8. hayripaşa

tamam teşekkür ederim dediklerinize harfiyen uyucam inşallah alışırlar

Sayfayı Paylaş