petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftlerim hakındaki düşünceleriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ysf.yalvac tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. ysf.yalvac

Selamlar arkadaşlar mavi erkek kuşum yaklaşık 7 aydan beri bende ,dişimi henüz aldım :) , yuvalıgı ile beraber , kafesde çifti buluştursugum anda öpüşme ve birbirlerine yem kırmaları başladı gidişat iyi yönde oldugundan yuvalıgı takmak için zaman kaybetmedim, dişimizin yuvalıkla ilgisi epey fazla , zemindeki talaş ve kuşları kafes zeminine dağıtıyor bakalım :) görğnüz konusunda düşünceleriniz nedir selamlar

Arkadaşlar resim yükleme konusunda mobil ile baglantılıyım kusura bakmayın yorumlarınız için çok teşekkürler..

[​IMG][​IMG]

#1 ysf.yalvac, 15 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Kasım 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    fotoları olsa daha iyiy olurdu :) eş tutumuşlar yuva hazırlıyor dişin hazırda erkek fotosu olsa iyiy olur

4. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    resim yüklerseniz daha iyi yardımcı olunur

5. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    üstatlar daha iyi bilir ama talaşın kuşlarda bitlenme yaptıgını duydum talaşı temizlemende fayda olabilir

6. ysf.yalvac

Olası yumurtaların kırılmasını önleme adına ekledim dostum farklı bir yöntem önerisi alırsam çıkarabılırım

Sayfayı Paylaş