petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ciftlerim rolleri degıstı gıbı

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve Ufuk tanyeri tarafından 29 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Ufuk tanyeri

Ufuk tanyeri New Member

Beğenileri:
    0
    Ilk baslarda atik olan erkek muhabet kusum sımdı cekıngen dısı tam kızısmıs durumda erkegın ayagına saldırıp ona kur yapıyor ve kovalıyor dısı cıftlesmek ıcın elınden gelenı yapıyor erkek te kafa sallıyor ama cok bı ıcraat yok bunlar rollerımı degıstıler sızce ne yapmalıyım dısı hazır kesın emınım

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ufuk konuyu bu baslik altina tasidim. Biraz daha sabretmelisin. Disi hazirsa erkek geregini yapacaktir.

3. Ufuk tanyeri

Ufuk tanyeri New Member

Beğenileri:
    0
    Disi kafese iyice hakim oldu erkek tirsti kaldi ya arada kur yapiyo ama daha ayak bile atamadi henuz disi erkekten daha cok kur yapiyor otuyor duruyor bi kafa sallayisi var erkekte o kadar alakasiz bi durumda devamli erkegin ayagina saldiriyor Bu arada yuvaya girip cikmayida ihmal etmiyor kafes tabaninda kagit birkamadi yirtti hep Bide yuvaligin dibine ince talas koydum daha onceden kus kumu vardi aldim talas iyi olur bit yapmassa heralde dimi

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Yuvalıkta kemirgen talaşı kullandıysanız sorun olmaz, marangozlardan talaş alıp koyduysanız steril olmadıkları için sorun çıkabiliyor.

Sayfayı Paylaş