petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftlerimden görüntüler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mert Can YALÇIN tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Biliyorum kafes biraz küçük, paramı iyice denkleştireyim kendim kafes yaptıracağım ustasına daha büyük ve ekonomik şekilde, şimdilik idare ediyorlar.

Kamerayı görünce kudurdular. Ek olarak dişiden yumurta bekliyorum yuvalığa girip çıkıyor vs. Resimlerden tam olarak anlaşılabiliyor mu yumurta olup olmadığı bana göre var gibi ama emin değilim.

2. cumabirnub

ikiside çok şirin maşallah ama mavi olanına bayıldım (renklerine) yumurtalarınızda çabucak olur inşallah :):):)

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    1 hafta 10 gün içinde gelir.Hayırlı olsun.

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
  5. Mehmet ŞEKER

MaşaAllah çok güzeller

6. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah güzel kuşlar...özellikle dişinin rengi çok güzel...ne diyelim hayırlı üretimler...inşaallah tez zamanda yumurta ve arkasından yavrular alırsınız...

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bence dişide yumurta yok , o kuş baya bi yağlanmış gibi görünüyor..Bence elinize alıp bi kontrol edin durumunu..Eğerki yağlanmış ise hem kafesin küçük olduğundan dolayı biraz zor giderirsin , bolbol uçur ve pehrize sok derim..Bide uçur birkez ve incele ,rahatlıkla uçabiliyorsa sorun yoktur ama hemen yere düşüp nefes nefese kalıyorsa kuş yağlanmış demektir..

bilginize..

8. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Yağlandığı kesin zaten, bi ara zayıflatmıştım tekrar kilo aldı bana göre yumarta var gibi geldi kızgınlık beriltisi azalmaya başladı geçen sefer yumurta yaptığındada bu oldu yani. Abi birde yuvalığın etrafını kemiriyor içinden çıkmıyor vs bunun habercisi olmaz mı?

#8 Mert Can YALÇIN, 11 Haziran 2013
    Son düzenleme: 11 Haziran 2013
  9. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    zaten yumurta yapmaz diye bişey yok yağlı kuşta yumurta yapar ama ondan hayır bekleme , genelde boş çıkıyor..

10. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0

Yağlı olduğu için mi boş çıkar? yağla alakası nedir onu çözemedim abi.

Sayfayı Paylaş