Karadeniz Pet

Ciftlerimin yanına 1 cift koysam sorun olurmu ?

Kavgalar çok olur ayrı kafeslerde bakman daha doğrusu

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Surekli kavga olur kafes kücük 4 tane kusu kaldirmaz kavga olmasa bile rahat hareket edemezler

Merhaba arkadaşlar resimde gördügünüz ciftlerim yaklasık 1 yıldır beraberler opusuyorlar ama yavruları olmuyor aynı kafesin içine 1 cift kuş daha alıp koysam herhangi bir sorun olurmu yardımınızı bekliyorum.

CAM02318.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 08:46 --

ben cevap bekliyorum :D

Kafesteki Ballı Kraker Hazır Aldıysanız Kaldırmanızı Tavsiye Ederim. Çünkü O Yemleri Yapıştırmak İçin Kimyasallar Kullanılıyor Buda Kuşumuza Zarar Veriyor.

kuşlarını ayırma imkanın var ise birbirinden ayır ve sadece seslerini duysunlar ve kızıştırıcı ver 2 hafta sonunda da dişi olanı erkeğin olduğu yere bırak olsun bitsin

yeni çift gelir ise kafese birbirlerini yerler kavgadan

Kafesteki Ballı Kraker Hazır Aldıysanız Kaldırmanızı Tavsiye Ederim. Çünkü O Yemleri Yapıştırmak İçin Kimyasallar Kullanılıyor Buda Kuşumuza Zarar Veriyor.

kuşlarını ayırma imkanın var ise birbirinden ayır ve sadece seslerini duysunlar ve kızıştırıcı ver 2 hafta sonunda da dişi olanı erkeğin olduğu yere bırak olsun bitsin

yeni çift gelir ise kafese birbirlerini yerler kavgadan

yok hocam kendim yapıyorum ballı krakeri :D

ozaman ben biraz bunları ayırayım ya

Yanliz kuslariniz cok guzel masallah ozelliklede erkege bayildim

Aynı anda kafese koysanız 3-4 tane kuş bir arada kavga etmeden yaşayabiliyor ama 2 tanesi sonradan gelirse kavga ihtimali yüksek olur.

Geri