Karadeniz Pet

Çiftleşememe sorunu(Yardımlarınızı bekliyorum)

• Konbuyu başlatan M.Halik Kara
  • Başlangıç tarihi
M

M.Halik Kara

Guest
Arkadaşlar çiftim yaklaşık 2 aydır beraber bu süre zarfında boş yumurtlama da oldu.
Dişi istekli kızışmış erkekte öyle fakat erkek dişinin üstüne çıkıyor bir şey yapmadan iniyor bu hep böyle gözlemledim izledim her seferinde aynı

Moderatör tarafında düzenlendi:
bence erkekte sorun var çünkü iki dişiylende çiftleşmemiş peki anlaşamadıkları için mi çiftleşmiyor yada erkekte sorun olduğu için mi çiftleşmiyor tespit edin

bence erkekte sorun var çünkü iki dişiylende çiftleşmemiş peki anlaşamadıkları için mi çiftleşmiyor yada erkekte sorun olduğu için mi çiftleşmiyor tespit edin

Hayır gayet iyi anlaşıyorlar kaşıyorlar birbirlerini yem yediriyorlar kavga hiç etmiyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

Resimde koydum yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar bana bir yol gösterin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Disi henuz kizismamis kahvrengi olmasi lazim ceresi

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim ama forum neden böyle oldu son zamanlarda eskiden daha çok fikir daha çok cevap gelirdi de...

Erkek tecrübesizlikten ne yapacağını bilmiyordur dişi eğilip sırtına çıkmasına izin veriyorsa erkekte problem erkek işi oyuna döküyorda olabilir. İstiyorsanız erkeği değiştirin. Valla konulara ilgi azalmış gibi geldi banada dediğiniz gibi.

Bence sabredin derim,kuşların yeni ortama alışmaları zaten 1-2 aylık bir süreç,zamanla tecrübe kazanır.. yeni erkek aldığında anlaşamama riski daha yüksek olasılık..
Ayrıca çiftleşme öncesi ve sonrası yavru sağlığı açısından bulabılırsenız ferti-vit kullanmanızı tavsiye ederim,biraz zor bulunur ama kullanırsanız çok faydasını görürsünüz, pro üreticelerin kullandıgı ama kımseye önermedıklerı bır urundur.. ferti-vit,bira mayası,dizaym-256 bu üç ürün bence kesinlikle kullanılmalı..

Geri