petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşememe sorunu(Yardımlarınızı bekliyorum)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve M.Halik Kara tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. M.Halik Kara

Arkadaşlar çiftim yaklaşık 2 aydır beraber bu süre zarfında boş yumurtlama da oldu.
    Dişi istekli kızışmış erkekte öyle fakat erkek dişinin üstüne çıkıyor bir şey yapmadan iniyor bu hep böyle gözlemledim izledim her seferinde aynı

#1 M.Halik Kara, 22 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Eylül 2014
  2. metert

metert New Member

Beğenileri:
    0
    bence erkekte sorun var çünkü iki dişiylende çiftleşmemiş peki anlaşamadıkları için mi çiftleşmiyor yada erkekte sorun olduğu için mi çiftleşmiyor tespit edin

3. M.Halik Kara

Hayır gayet iyi anlaşıyorlar kaşıyorlar birbirlerini yem yediriyorlar kavga hiç etmiyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:33 --

Resimde koydum yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar bana bir yol gösterin

#3 M.Halik Kara, 22 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2014
  4. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Disi henuz kizismamis kahvrengi olmasi lazim ceresi

5. M.Halik Kara

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim ama forum neden böyle oldu son zamanlarda eskiden daha çok fikir daha çok cevap gelirdi de...

6. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Erkek tecrübesizlikten ne yapacağını bilmiyordur dişi eğilip sırtına çıkmasına izin veriyorsa erkekte problem erkek işi oyuna döküyorda olabilir. İstiyorsanız erkeği değiştirin. Valla konulara ilgi azalmış gibi geldi banada dediğiniz gibi.

7. aparative

aparative New Member

Beğenileri:
    0
    Bence sabredin derim,kuşların yeni ortama alışmaları zaten 1-2 aylık bir süreç,zamanla tecrübe kazanır.. yeni erkek aldığında anlaşamama riski daha yüksek olasılık..
    Ayrıca çiftleşme öncesi ve sonrası yavru sağlığı açısından bulabılırsenız ferti-vit kullanmanızı tavsiye ederim,biraz zor bulunur ama kullanırsanız çok faydasını görürsünüz, pro üreticelerin kullandıgı ama kımseye önermedıklerı bır urundur.. ferti-vit,bira mayası,dizaym-256 bu üç ürün bence kesinlikle kullanılmalı..

Sayfayı Paylaş