petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akın1903 tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Akın1903
    Gizli

Akın1903 Guest

Beyler Az önce Yemek yıyordum ve sonra kuşlarıma bakim dedim bi baktım çiftlesiyorlar erkek olan ciftlesmek istiyor ama dişi korkup kacıyor ama 5 dk ciftlestiler videosu:
    http://youtu.be/rh8VhWnuvUI
    http://youtu.be/rh8VhWnuvUI

BEyler Sizce Ne yapmalıyım ? Hamile Oldugunu nasıl anlicam?

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o aynayı kaldırın hocam o büyük engel olur kuşunuza zaten hayvanlar etrafında dönüp duruyor belki o olmasa daha çok çifteleşeçekler :D

3. Akın1903
    Gizli

Akın1903 Guest

4. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kaldır ayna tavsiye edilmez hiçbir zaman çift kuşunuz var bide kaldırın aynayı 2 tünek olsun biri yuvalığın dibinde diğeri de sulukların yanında olabilir benim öyle

5. Akın1903
    Gizli

Akın1903 Guest

kaldırdım ama cok mutsuzlar.

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim erkekte öyle yapmıştı alışır aynanın olmaması daha iyi güvenin bana

7. Akın1903
    Gizli

Akın1903 Guest

cıkardım ama hep tellere tırmanıyorlar YUVALIK KAC LİRA ona göre Aliyim Lazımmı ?

8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    kafes cok dar gelıyor bu sekılde onlara rahat degıller aynayı kaldırın yuvalıkta normalı 5 tl civarındadır

9. Akın1903
    Gizli

Akın1903 Guest

Kafesin Tam resmini şimdi koycam bu[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:19 -->-> Daha önceki mesaj 15:17 --

10 lira var harclığım :D

10. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    kardes kus ayak altında olmaktan hoslanmaz yuvalıgı taktıktan sonra yuksek bır yere koy rahat bırek bıktırmıssın hayvanı :D aynayla mutlu olmaya calısıyo kendı halıne bırak kusları sende mutlu olursun onlarda ılk baslarda bende senın gıbıydım gunun 3 saatı kafesın basında gecerdı en sonunda elıme alıpo ben cıftletırmeye karar verdım sonbra umudum kırıldı kendı halıne bıraktım bı baktım 15 gun sonra ilk yumurtayı cıkarı vermıs .d

Sayfayı Paylaş