petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşirlermi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve okan_Şimşek tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. okan_Şimşek

Arkadaşlar benim disi kusum vardı yaklaşık 1 yıllık, yanına 3 aylık bitane erkek kuş aldım. Anlaşıyorlar. Opusuyorlar. Acaba bu yaş farkından ötürü çiftleşirler mi

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkek 3 aylıksa daha zamanı var iyibir bakımla 6-7 aylık olunca ancak. Birde yaş farkı sorun olur erkeğin büyük olması daha iyidir.

3. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    erkek kuşun dişi yi ebebeyn zannedebilir şu an için . dişinin büyük olması tercih etmezsen iyi olurdu

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    öpüşmeleri, erkegin dişiyi annesi zannederek yem istemesinden kaynaklanıyordur büyük ihtimal, erkegin kızışması icin 5-6 ay daha beklemeniz gerekebilir.. ciftleşip ciftlesmeyeceklerini zaman gösterir.. erkek büyük olsa daha dogru olurdu..

5. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Çiftleşme için erkeğin dişiden büyük olması ve baskın olması gerekiyor bence dişi kuşunuzun yanına 1 yaş ve üstü erkek alın aldığınız erkeği değiştirdim derim daha çabuk verim alabilmeniz için

#5 Hülya & Nebil UÇAK, 9 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 9 Ağustos 2014
  6. ilhan demircioglu

benim dişi kuşum 6 aylık erkek ise 4aylık çiftleşirmi

Sayfayı Paylaş