petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşirse

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve coyote tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. coyote

coyote New Member

Beğenileri:
    0
    slmlar. 1 yaşında erkek muhabbet kuşum var. Konuşuyor ve sürekli üzerimizde geziniyor. Çiftleştirdiğim takdirde eşinden ayırırsam sıkıntı olur mu? Çiftşeirse konuşmasında veya bize karşı ilgisinde azalma olur mu?

2. Sevtap DERİN

Tövbeler olsun. :D

3. Tevfik AKTUNÇ

Uzun süreli yanında kalır ise konuşmasında ve size karşı ilgisinde azalma olur. Eğer lakin diğer şekilde de ben olumlu bakmıyorum, çiftleştireyim bırakayım? O yanlış bir düşünce bence, çünkü çiftleştirmede amaç yumurta alıp yavru beklemektir değil mi? Bu çok uzun zamanda alabilir, yani eğer gerçekten yavru almayı istiyorsanız herşeyi göze alacaksınız.

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ciftlesitip bırakma bence cok kötü ve anlamsız. Yanına es aldıgında illaki size ilgisi azalıcaktır.

5. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş benim var konuşan kuşum yanına eş aldım eş tutular kuşu çağırdığımda hemen geliyor dişide alıştı oda erkek ile beraber geliyor hergün yeni kelimeler öğrniyor yani sorun olmuyor hiç şüpen olmasın ayrıca fikir belirten arkadaşlar acaba konuşan kuşlarına eş almışlarda mı fikir veriyorlar... sen yanına arkdaş al eğer kuş sana alışmışsa asla sana sırtını dönmez hiçbir canlı menfati için dostuna sırtını dönmez ancak aşaların en aşağısı ;yer yüzünde yaratılmış en aşağılık canlı insan oğlu yapar o işi.

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadasım hiç düşündün mü istisnai bir durum olabilecegini. bütün kuslar aynı seyi yapar diye birsey yok. ayrıca biz ilgisi azalır diyoruz. tamamen baglarını kopartır demiyoruz.

7. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaş çifleştirmek istiyo sen demişsinki eş koydum yanına çağırınca geliyo zaten bu şekilde çifleşmezler çünkü çiftleşmesi için ilgilenmeli dişiyle kur yapmalı sen çağırdıkça ilgisi sana yöneliyo arkadaş koyduğunda ilgiyi dişiye verir ve sahibiyle ilgilenmez en iyisi boşver çok yavru almak istiyosan eş tutmuş çift al bnce :D o kadar emek boşuna gitmesin ne güzwel konuşuyomuş :)

Sayfayı Paylaş