Karadeniz Pet

Çiftleşiyorlar, yumurta gelmiyor?

ŞEYDA ŞAHİN

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar ..
Kuşlarım neredeyse 1 senedir bendeler ve getirdiğim den beri ilk kez çiftleşiyorlar . neredeyse 1.5 haftadır her sabah çiftleştiklerine şahit oluyorum ve çok kısa bir sürede değil nerdeyse bir 40 saniyeden fazla . Herşeyleri tam Vitaminleri Gaga Taşı , Mürekkb balığı kemiği Ve birbirlerine karşı çok istekliler dişi kuşum çiflteştikden sonra yuvalığa olan ilgisi baya arttı . neredeyse 1 2 saat folukda oturuyor fakat hala bir sonuç yok ve geri çıkıyor .s 1.5 haftadır hep böyle yumurtaya oturuyor ama sonuç olmayınca geri çıkıyor . birde 1 2 gündür bu durumda çiftleştikden sonra böyle olmaya başladı . Hastamı Yoksa Yumurta belirtileri mii .s Yardım ederseniz Sevinirim şimdiden Teşekkürler

Çifleşmeden sonra 10 ila 15 gün arasında yumurta bırakırlar genelde. İnşallah problemsiz kuluçka geçirir kuşlarınız :)

Yuvalıkta vakit geçiriyorsa 1 haftaya yumurta gelir.
Gözün aydın. (konu başlıklarına dikkat edelim.)

Teşekkür ederim :) forumda yeniyim kuralları Bilmiyordum Birdaha Olmayacak kusura Bakmayın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

Çifleşmeden sonra 10 ila 15 gün arasında yumurta bırakırlar genelde. İnşallah problemsiz kuluçka geçirir kuşlarınız :)

teşekkürler inşallah

Geri