petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşiyorlar, yumurta gelmiyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ŞEYDA ŞAHİN tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. ŞEYDA ŞAHİN

Beğenileri:
    0
    Merhaba Arkadaşlar ..
    Kuşlarım neredeyse 1 senedir bendeler ve getirdiğim den beri ilk kez çiftleşiyorlar . neredeyse 1.5 haftadır her sabah çiftleştiklerine şahit oluyorum ve çok kısa bir sürede değil nerdeyse bir 40 saniyeden fazla . Herşeyleri tam Vitaminleri Gaga Taşı , Mürekkb balığı kemiği Ve birbirlerine karşı çok istekliler dişi kuşum çiflteştikden sonra yuvalığa olan ilgisi baya arttı . neredeyse 1 2 saat folukda oturuyor fakat hala bir sonuç yok ve geri çıkıyor .s 1.5 haftadır hep böyle yumurtaya oturuyor ama sonuç olmayınca geri çıkıyor . birde 1 2 gündür bu durumda çiftleştikden sonra böyle olmaya başladı . Hastamı Yoksa Yumurta belirtileri mii .s Yardım ederseniz Sevinirim şimdiden Teşekkürler

2. Çetin KAYA

Beğenileri:
    1
    Çifleşmeden sonra 10 ila 15 gün arasında yumurta bırakırlar genelde. İnşallah problemsiz kuluçka geçirir kuşlarınız :)

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yuvalıkta vakit geçiriyorsa 1 haftaya yumurta gelir.
    Gözün aydın. (konu başlıklarına dikkat edelim.)

4. ŞEYDA ŞAHİN

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim :) forumda yeniyim kuralları Bilmiyordum Birdaha Olmayacak kusura Bakmayın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:15 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

teşekkürler inşallah

Sayfayı Paylaş