Karadeniz Pet

çiftleşme:) ama çok kısa sürüyor

Furkan ŞAFAK

Paylaşımcı Üye
[YOUTUBE]-2t6kXszOa0[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Dişi ufak geliyor erkeğe göre denge kurmıyorlar erkeğin ve dişinin popo bölgelerindeki tüyleri yolarsan çiftleşme şansı çoğalır

erkeğin ayarında vardı öldü bununla eş oldular dişinin poposu şişik dışkısıda büyük bana kalırsa yumurta çıkacaktır diye düşünüyorum ama popo bölgesindeki tüyleri yolmak mantıklı geldi

erkeğin ayarında vardı öldü bununla eş oldular dişinin poposu şişik dışkısıda büyük bana kalırsa yumurta çıkacaktır diye düşünüyorum ama popo bölgesindeki tüyleri yolmak mantıklı geldi

dişi kızgınlık yumurtası atacaktır eger ılıskılerı boyle duserek oluyorsa :D

Sonuçta bir kaç kez böyle çiftleştiler muhakkak ki bişeyler olmuştur:) poposu şiş dişinin hiç mi umut yok diyosunuz arkadaşlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sonuçta bir kaç kez böyle çiftleştiler muhakkak ki bişeyler olmuştur:) poposu şiş dişinin hiç mi umut yok diyosunuz arkadaşlar

popo sis dıskısıda büyükse yumurta vardır yumurtlucaktır ama dedigim gibi ciftlesme tam olmazsa yumurta bos olur

Poposu şiş dışkısıda büyük inşallah yavru alabilirim bu kez bundan önce iki kez daha yumurtladı ama erkek 7 yaşında olduğu için boş çıktı yumurtalar şimdiki eşi genç bakalım ne olacak hayırlısı artık

büyük ihtimal yumurtlar yumurtalar doluda çıkar nasip bakalım :) olmadı dişiyi değiştirirsin

İnşallah yumurtlar dolu çıkarda eş değiştirmeyle falan uğraşmam:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:04 --

birkez daha çiftleştiler ama bu sefer 10 saniyeden fazla sürdü düşme durumuda olmadı:) yavrular yolda inşallah

Geri