petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme belirtileri gôsterdiği halde yumurtlamaya çiftler ayrılmalı mıdır?

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Selamün aleyküm arkadaşlar dişi kuşum yuvaya giriyor ve son zamanlarda çevresi kahverengileşti ve hafiften hafiften çiftleşme hareketleri yapıyorlar.Çiftleşmesi için malzemeleri de tam. Aynı zamanda dişi kuşum yuvaya da giriyor ben bunları çiftleşmesi için ayırıyım mı? Yuvaya giren kusu ayırmak yanlış olur mu? Cevaplarinizi bekliyorum.:confused::):rolleyes:[DM][/DM]

2. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Ayırma bence ... Ayırma düşüncesini nerden duyduysanız yanlış duymuşsunuz. Kavga durumunda ayırabilirsiniz ama çifleşme durumunda ayırmanız çok yanlış dişi yumutlayınca ona kim bakacak :)

muhabbetkusu.biz

BANA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

#2 Mirac YILDIRIM, 26 Aralık 2014
    Son düzenleme: 26 Aralık 2014
  3. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Uygun koşullar sağlandığında illaki yumurtlar ayırmaya gerek yok

4. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Benim demek istediğim ciftlesmedikleri yumurtlamadıkları için kizissin diye ayirmakdi.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Sayfayı Paylaş