Karadeniz Pet

Çiftleşme belirtileri gôsterdiği halde yumurtlamaya çiftler ayrılmalı mıdır?

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Selamün aleyküm arkadaşlar dişi kuşum yuvaya giriyor ve son zamanlarda çevresi kahverengileşti ve hafiften hafiften çiftleşme hareketleri yapıyorlar.Çiftleşmesi için malzemeleri de tam. Aynı zamanda dişi kuşum yuvaya da giriyor ben bunları çiftleşmesi için ayırıyım mı? Yuvaya giren kusu ayırmak yanlış olur mu? Cevaplarinizi bekliyorum.:confused::):rolleyes:[DM][/DM]

Selamün aleyküm arkadaşlar dişi kuşum yuvaya giriyor ve son zamanlarda çevresi kahverengileşti ve hafiften hafiften çiftleşme hareketleri yapıyorlar.Çiftleşmesi için malzemeleri de tam. Aynı zamanda dişi kuşum yuvaya da giriyor ben bunları çiftleşmesi için ayırıyım mı? Yuvaya giren kusu ayırmak yanlış olur mu? Cevaplarinizi bekliyorum.:confused::):rolleyes:[DM][/DM]

Ayırma bence ... Ayırma düşüncesini nerden duyduysanız yanlış duymuşsunuz. Kavga durumunda ayırabilirsiniz ama çifleşme durumunda ayırmanız çok yanlış dişi yumutlayınca ona kim bakacak :)

muhabbetkusu.biz

BANA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

XDJM86.gif

Son düzenleme:
Uygun koşullar sağlandığında illaki yumurtlar ayırmaya gerek yok

Benim demek istediğim ciftlesmedikleri yumurtlamadıkları için kizissin diye ayirmakdi.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.