Çiftlesme Belirtileri ve Eş değişikligi gerekirmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mahmut Erdi İŞLER tarafından 13 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Mahmut Erdi İŞLER
  Çevrimdışı

  Herkese uzun bir aradan sonra tekrar merhaba..

  40 gnlukklen aldıgım erkek muhabbet kusum 8 aylık oldu ve 4 ay once yanına es almıstk pek anlastıklarını gormuordum fakat son zamanlarda opusmeler basladı.. ama bizim boncuk dişi kusla deilde saatle kafes telleriyle çiftlesme peşinde.. bunun nedeni evcil oldugu icinmidir es ile alakalımıdır.. yuvalık takıp bekletmelimiyim ( her gun belli bir saat dısarda geziolar)

  ayrıca 4 5 aylık aldıgımz dişi ve yabani olan sultanımızda artık boncuklar beraber bizim omuzlarımzda ellerimizde gezinmkte.. yuvalık takıp kafeste bekletmeyede kıyamıorum acıkcası.. fikirlernizi iletirseniz ne yapmam konusunda cok memnun olucam. herkese hayrlı forumlar..
   
 2. Mahmut Erdi İŞLER
  Çevrimdışı

 3. Mahmut Erdi İŞLER
  Çevrimdışı

  yokmu bir fikri olan
   
 4. Gökhan KARAALİ
  Çevrimdışı

  Pek anlaşamıyorlarsa yeni bir eş deneyin
   
 5. tarçın ve şaşkın
  Çevrimdışı

  yuvalıgın ıcndemı bekletmeyı dusnuosunz
   
 6. Mahmut Erdi İŞLER
  Çevrimdışı

  NASIL BOYLE BRSEY ANLADINIZI anlamadım ama kafese yuvalık takmaktan bahsettim.. dısarıda ucmaya o kadar cok alıskınlar ki bizi grdukleri anda onlar ısalmamız icin herseyi yapıyorlar o yuzden yuvalık takıp kafeste tutmak istioyorum ama o hallerini goruncede dayanamıorum..
   

Sayfayı Paylaş