petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftlesme Belirtileri ve Eş değişikligi gerekirmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mahmut Erdi İŞLER tarafından 13 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mahmut Erdi İŞLER

Herkese uzun bir aradan sonra tekrar merhaba..

40 gnlukklen aldıgım erkek muhabbet kusum 8 aylık oldu ve 4 ay once yanına es almıstk pek anlastıklarını gormuordum fakat son zamanlarda opusmeler basladı.. ama bizim boncuk dişi kusla deilde saatle kafes telleriyle çiftlesme peşinde.. bunun nedeni evcil oldugu icinmidir es ile alakalımıdır.. yuvalık takıp bekletmelimiyim ( her gun belli bir saat dısarda geziolar)

ayrıca 4 5 aylık aldıgımz dişi ve yabani olan sultanımızda artık boncuklar beraber bizim omuzlarımzda ellerimizde gezinmkte.. yuvalık takıp kafeste bekletmeyede kıyamıorum acıkcası.. fikirlernizi iletirseniz ne yapmam konusunda cok memnun olucam. herkese hayrlı forumlar..

2. Mahmut Erdi İŞLER

3. Mahmut Erdi İŞLER

yokmu bir fikri olan

4. Gökhan KARAALİ

Pek anlaşamıyorlarsa yeni bir eş deneyin

5. tarçın ve şaşkın

yuvalıgın ıcndemı bekletmeyı dusnuosunz

6. Mahmut Erdi İŞLER

NASIL BOYLE BRSEY ANLADINIZI anlamadım ama kafese yuvalık takmaktan bahsettim.. dısarıda ucmaya o kadar cok alıskınlar ki bizi grdukleri anda onlar ısalmamız icin herseyi yapıyorlar o yuzden yuvalık takıp kafeste tutmak istioyorum ama o hallerini goruncede dayanamıorum..

Sayfayı Paylaş