Karadeniz Pet

çiftleşme belirtisi mi? mümkünse yorumları bekliyorum

berkecakil

Meraklı Üye
bugün erkek kuşumu değiştirdim. dişiden çok korkuyordu. erkeği üreticiden aldım. üretici erkeği çok övdü çok hareketli diye. hatta doğrumu bilmem ama salmada 3 dişi ile anlaşıyor dedi. erkek geldikten 2 saat sonra yuvalığa giriyor kafasını dışarı çıkartıp duruyor sanırım dişiyi çağırıyor. dişi gelmeyince dışarı çıkıp bir tur atıyor tekrar yuvalığa giriyor kafasını yuvalıktan dışarı çıkartıp dişiye bakıyor. bu olay acaba çiftleşme isteğimi.

nasıl 3 dişiyle anlaştı aynı salmada anlamadım orasını zaten erkek seçmez dişi seçer eşini anlaştı mı sürekli opüşürler.Eve gelip hemende çiftleşeceğini sanmıyorum önce yeni gelen ortama alışsın bi eş tutsun biraz süre geçsin ondan sonra o iş önemli olan dişinin yuvalığa girmesi ayrıca :)

benimde kafam karıştı o yüzden buraya yazdım. dişi girmedi yuvalığa erkek girdi. garipsedim bir bilen olur diye buraya yazayım dedim.

Resimlerini ekleyin bakalım belki dişi sandığın erkek , erkek sandığın dişidir

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

o kadarda değil canım. dişiyi ve erkeği ayıracak kadar biliyorum.

Erkek yuvaya ilk girer kontrol eder bunda anormal bir şey yok :) dişi de güvende hissettiğinde girecektir içeri ama tabi önemli olan çiftleşmeleri

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tecrubeli erkek dişiyi yuvaya cekmeye çelışıyor

dişiyi yuvaya çiftleşmek için mi çekiyor. çünkü alalı daha bir kaç saat oldu erkeği. yaşı bir yaşdan büyük. dişide erkekde bir yaş üstü. ikiside kızışmış.

korktugu ıcınde dırek yuvalıga gırmıs olabılır ustalar daha ıyı bılır ama benım fıkrım benımde basıma geldı o yuzden suan hala beklıoruym 2 cıft kusumla bı cıftlessınler dıye

Geri