petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ciftlesme donemi tuye girme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gamze arat tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar. kuslarimin kafesine bir hafta on gun once yuvalik takip yavru alma calismalarina basladim. normalde serbest olan kuslar bir haftadir kafesten cikmiyo ve ilgiyi tamamen kesmis durumdayim. ama erkek cok tuy dokmeye basladi uzun tuyleri dahil. simdi baktim kafasinda ve kanatlarinda tuy kapsulleri cikmaya baslamis. ne yapmaliyim? erkek bana cok aliskin, disi parmagina falan geliyo ama erkek gibii aliskin degildi cok. acaba stres mi yapti kafese kapatinca erkek kus? kuslar benimle ayni odadalar. sabah cikiyorum aksam 6 gibi geliyorum. evde oldugum zaman hep kulaklik kullaniyorum bilgisayarda falan. mumkun oldugunca az rahatsiz ediyorum onlari. yuvaligi takmadan 15 gun once tuyden cikmislardi. onerileriniz neler? kus neden tuye girdi? ne yapmaliyim? yardimci olursaniz sevinirim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Haftada 2-3 kez B vitamini ve havuç içeren mama ver Gamze..
    Kısa zamanda atlatır inşallah.

3. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    anladim haftada iki veriyorum mama b vit ekleyerek. uce cikarayim en iyisi haftada. tesekkurler.

Sayfayı Paylaş