Karadeniz Pet

Çiftleşme (erkek istekli dişide istekli ama yok) :)

• Konbuyu başlatan Efe Çalışkan
  • Başlangıç tarihi
E

Efe Çalışkan

Guest
arkdaşlar erkek kuş sürekli kur yapıyo ötüyo hareket ediyor kafa sallıyor dişi kuş ters hiç bi hareket yapmıyor fakat buna rağmen onca yaptığı şeye rağmen erkek kuşun bi kere bile çiftleşmek için niyet ettiğini görmedim nedir bunun açıklaması flört mü seviyolar da evliliğemi karşılar anlamadım :)

Sanırım zaman meselesi bu işler. Bendeki çiftin erkeği de dışarı çıkınca yiğitleşiyor, kur yapıyor. Kafesin içinde köşe bucak kaçıyor dişiden.

yakın mesafesine kadar geliyor ötüyor kafa sallıyor dişi kuş çok tepkisiz ama karşıda koymuyor yani eğer çiftleşmek için erkek bi adım atsa bişiler olcak gibi ama sadece kur yapıyor dişide dediğim gibi çok mazlum böle hiç tepki vermeden bakıyor oturuyor

:) Türlü türlü huyları var işte ne yapacaksın? Ama yakın zamanda bir şeyler olacak gibi senin kuşlarda. Yuvalık takılı mı? Dişi girip çıkıyor mu?

yuvalık takılı kardeşim dişi girmiyor ara sıra çok çok nadir kapının kenarına gidio dönüyo erkek ara sıra oda cok nadir giriyo ama genelde kapıyı kemiriyor ))

yuvalık takılı kardeşim dişi girmiyor ara sıra çok çok nadir kapının kenarına gidio dönüyo erkek ara sıra oda cok nadir giriyo ama genelde kapıyı kemiriyor ))
Abi işte demek ki daha zamanları var ya. Bir an önce olsun istiyoruz da, sabretmek lazım.

Geri