petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ciftlesme hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve arabi2 tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. arabi2

arabi2 New Member

Beğenileri:
    0
    Beyler dün dişimin yanına erkek aldım 1 gün olmasına ragmen opusuyolar birbirlerini kasiyolar.Cidtlesmeyle ilgili kafes nasıl bi ortamda olmalı ve yuvalıga disi kus ne zaman girer bide bu kalamar kemigi yuvaliga mi koycam yoksa kafesemi sabitlicem simdiden tesekkurler

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Kafes sessiz bir ortamda olmali, kalamar kemigini kafesin icine tuneklere yakin bir yere asabilirsin, ayrica mineral blok da olmali. Haftada iki kere yumurta mamasi ver. Yuvaligin icinde ki follugun oyuk yerine iki tutatm hamster talasi koy. Kafeste kumu eksik olmasin, sularini hergun yenile. Kendileri hazir olunca disi yuvaya girip cikmaya baslar, kemirme egilimleri artar. Oncelikle sabir.

3. arabi2

arabi2 New Member

Beğenileri:
    0
    Kusları oturdugumuz odada tutyorum o zaman baska odaya alayim bide bu kum ne oluyo tam olarak

4. Korhan KARAOREN

Beğenileri:
    55
    Kuslar yedikleri yemi ogutebilmeleri icin arada kum yiyorlar. Insaat kumu degil yanlis anlasilmasin sakin. Petshoplarda kus kumu diye satilmasi lazim. Ben icine ekstradan onceden yikanmis,kurutulmus ve blenderdan gecirilmis yumurta kabugu da ekliyorum.

5. arabi2

arabi2 New Member

Beğenileri:
    0
    Yemligi koycam yani kumu bide bu kusların hic su ictigini gormedim bi sikinti olurmu

#5 arabi2, 10 Eylül 2015
    Son düzenleme: 10 Eylül 2015
  6. Korhan KARAOREN

Beğenileri:
    55
    Ben ayri kaba koyuyorum. Ama yeme de karistiranlar var. Tavsiyem ayri kaba koyman, icinde kucuk komur taneleri de vardir kumun.

7. arabi2

arabi2 New Member

Beğenileri:
    0
    Cok tesekkuler usta

Sayfayı Paylaş