petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan Naçar tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Selam Arkadaşlar

Bir çift birde tek erkek olmak üzere 3 adet muhabbet kuşum var erkek çiftleşmeye hazır sürekli kur yapıyor dişide ona öpücük vererek ve besleyerek karşılık veriyor salmaya yuvada yerleştirdim fakat bir türlü çiftleşmedilere nedeni ne olabilir dişimin gagası beyaz dip kısımlarında hafif mavilikler var

kızıştırmak için nijer tohumu kullanıyorum erkeklerde etkı yarattı fakat dişide pek değil dişiyi hazırlamak için ne yapabilirim acil cevaplarınızı bekliyorum

teşekkürler

2. Umutcan AĞLAR

Kafes büyük olduğundan olabilir ideal boyda bi kafes alın derin ve dişiye havuç ve kırmızı biber verin etkisini göreceksiniz.

3. Mehmet ŞEKER

mama yapın verin (içinde havuç olan). ayrıca yumurta yapması için illa ceresinin kahverengi olması gerekmez

Sayfayı Paylaş