petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme için uygun mudur yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve dehaunal tarafından 1 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. dehaunal

dehaunal New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese hayırlı cumalar dilerim
    Arkadaşlar fotodaki mavi jumbo kırığı 2 aylık sanırım diğer lekeli beyaz da 4 aylık diyw sanıyorum.(farklı düşünüyorsanız yorumda belirtirseniz sevinirim)
    Kuşların ikisini de bi hafta önce farklı petshoplardan satın aldım. Bugün ilk defa aynı odaya koyup ikisini de kafesten çıkardım ve ikisi beraber avizeye geçtiler. Öpüştüler anlaştılar sanırım. Sonra birden beyaz olan mavinin üstüne çıktı ben de Biraz sonra ayırdım onları. Ne yapmalıyım sizce yardımcı olup fikirlerinizi iletirseniz sevinirim...

[​IMG][​IMG]

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ayırmaya gerek yok. Büyük kavga etmiyorlarsa beraber kalabilirler. İkisi de erkek sanırım. Beyaz olan daha büyük. Mavi dediğin gibi 1,5-2 aylık.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Daha çok küçükler ve kuşlarınız yerli gibi duruyor yaşları da aşağı yukarı aynı dediğiniz gibi güle güle besleyin

#3 Yusuf Kürşat AKKUŞ, 1 Nisan 2016
    Son düzenleme: 1 Nisan 2016
  4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kuşlar yerli. Mavi olan 45 günlük civarı, beyaz olan da 3-4 aylık ve ikisi de erkek. Güle güle besleyin.

Sayfayı Paylaş