Karadeniz Pet

çiftleşme ile ilgili bi bakarmısınız.....

bomotoy

Meraklı Üye
eş olan kuşlarım yuvalığa ilgi büyük erkek dişinin gagasına dokunarak ötüyor dişi hemen çiftleşme pozisyonu alıyor erkek çıkmıyor.. anlamadım gitti tünekler çatal şeklinde dal dan yapılmış acaba tek tahta tünek mi koysam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:30 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

yok mu kimse ?

Foto yukler misiniz? Disi istekliyse yakinda olur. Tunekler saglamsa sikinti olmaz.

arkadaşım biraz beklemelisin bir kaç ay benimde kuşum yavru yapmamıştı ama iki ay sonra da yumurtası oldu 6 tane 4 dü öldü ikisi yaşıyor şimdi 6 . ayları bitecek biraz bekle sakın üzülme eğer birinci kez yumurtluyorsa annesi bakamayıp yavru ölebilir ve bazen kırıp yiyiyorlar kabuğunu almalısın ve yumurtalığı içine ince talaş koyup hiç açmadan beklemelisin bende yumurta olmuyo diye üzülürken o gün bir kuş yakaladım ve 15 dakkika sonra yumurta oldu çaok sevinmiştim umarım güçlü mubişlerin olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

rsimleri ekledim tünek bu şekilde gagasına dokunup ötüyor dişi karşı tünekte çiftleşme pozsyonu alıyor erkek hala ötüyr çıksa çiftleşecekler :)

Son düzenleme:
Kafesinizde folluk varmi fotoda gorememedim folluk olmazsa ciflesmezler kuslariniz kizismia gozukuyor zamanla olucak uzulmesyim sabir edin benimde 3 cift kusum var hic birinden yumurta alamadim daha 3 gunlugune disileri ayirdim tekrar kafeslerine alicam sonra birakicam kendi hallerine

Geri