Karadeniz Pet

Çiftleşme ilgili soru

Antibiyotik sonrası probiyotik uygulamak gerekir. 3 gün uygulayın. Toparlaması gerekir toparlamadıysa başka sorun vardır.

probiyotik alma gibi bi sansim yokki :( dag basinda oldugim icin 3 ayda bi veteriner gelio probiyotik degerinde bi besin felan varsa anca verebilirim ilac ne yazikki duzenli alamiyorum

hocam cift bolmeli kafes almayi dusunuyorum acaba kuslarda kafes degisikligi yaptigimda bi sorun cikarmi

15 gunde alısırlar
suan ayirma yontemi uyguluyorum disiyi atmadan degistirim ozamn ne zamandir degisitirim diyorum petshopcular yumurtlamaz yerini yadirgar felan diyolardi korktugumdan degistiremiodum bide hocam benim kuslar duvarda asiliydi bu kafesler galiba buyuk oluyo duvara asamam heralde yer degisikliginde bi sorun yaratirmi

Son düzenleme:
Rica ederim kardeşim kafana takılan bir şey olursa yazarsın elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım inşaAllah :)
hocam k.bkma bisey olursa sor demistin ya :( aklima takildi ben kuslari ayirdim ya 2 haftaligina kimi gormeli dio kimi gormemeli dio kafam karisti hangisi dogru abi

hocam k.bkma bisey olursa sor demistin ya :( aklima takildi ben kuslari ayirdim ya 2 haftaligina kimi gormeli dio kimi gormemeli dio kafam karisti hangisi dogru abi
kardeşim görmeseler daha iyi ama ses olabilir

kardeşim görmeseler daha iyi ama ses olabilir
valla hocam cok tesekkur ederim size demekki yanlis yapiomusum hayvanda hicbi degisiklik yoktu hemen gormemesini sagladim yarim saat sonra baktim erkek yuvaliga girmis tikir tikir nabio artik bilmiyorum vee hic sesi cikmayan hayvan enerji patlamasi yasion suan ciftlesme seside actim insallah boyle devam eder Allah razi olsun hocam insallah saglikli saglik bol boll uretim yaparsiniz hepinizde yine sonuclari paylasirim ins cekiniyorum yazmayada artik:)

valla hocam cok tesekkur ederim size demekki yanlis yapiomusum hayvanda hicbi degisiklik yoktu hemen gormemesini sagladim yarim saat sonra baktim erkek yuvaliga girmis tikir tikir nabio artik bilmiyorum vee hic sesi cikmayan hayvan enerji patlamasi yasion suan ciftlesme seside actim insallah boyle devam eder Allah razi olsun hocam insallah saglikli saglik bol boll uretim yaparsiniz hepinizde yine sonuclari paylasirim ins cekiniyorum yazmayada artik:)
inşaAllah daha iyi neticeler alırsınız :) sıkıntı yapmayın yazım burdan bildiğimize cevap veririz inşaAllah. Hayırlı yavrularını alırsınız inşaAllah

Geri