petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme ilk adım yardım ederseniz sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Cemkarasu tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Cemkarasu

Cemkarasu Guest

Arkadaşlar benim iki tane kuşum var birisi dişi diyeri erkek baya iyi anlaştılar birbirlerinin kaflarını filan kaşıyorlar bizde bugün yuvalık aldık acaba çiftleşirlermi yada eş olmuşlarmıdır

2. Sevtap DERİN

Büyük ihtimal tutmuşlar. Ama beklemekten çare yokmuş yumurta için. :) Muhabbet kuşları çok hasas bu yüzden sabır. Bende sizin beklemekteyim. :)

3. Cemkarasu

Cemkarasu Guest

Teşşekkürler yaşları biraz genç miş bu sorun olurmu

4. H. Mehmet YILDIZ

çiftleşme 8-9 aylıktan itibaren gerçekleşir bu sıra size onlara yardımcı olabilirsinis mesala kızıştırıcı veya nijer vermelisin..

5. Sevtap DERİN

Yaz aylarında nijer vermeyin bence.

6. Cemkarasu

Cemkarasu Guest

Benimkiler belki4 ,5 belki 5,5

7. Sevtap DERİN

Çok küçükler daha. Erkekler daha erken erginliğe giriyor dişiler daha geç. Daha zamanları var. :) 9 ay kadar bence.

8. Cemkarasu

Cemkarasu Guest

Teşşekkürler kafesin dışında Dursun yuvalık

Sayfayı Paylaş