petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ciftleşme isteği

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan oruc tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Furkan oruc

Arkadaslar 2 gundur sabahları bkyorum disi kusum erkeğin yanına gidiyor ve ciftleşmek istiyor.Kuyruğunu havaya dikiyor.Opusuyorlar ama erkek ciftlesmyor dıside 30 sn falan beklıyor snra eski halıne donuyor.neden boyle yapıyor acaba

2. Lütfi ÖZER

erkek tam kızmamış olabilir

3. Furkan oruc

1 saat önce baktım erkek üzerine çıkmış ama herhalde ilk deneyimleri ondan dolayı hemen dengesini sağlayamayıp düşüyor zamanla olur ve bizde sabırla yavruları elimize almayı bekleyeceğiz :)

4. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah görebildiyseniz ne güzel, yumurtalar gelir yakında inşallah.

5. Furkan oruc

inşallah bir sabah 7 civarında gördüm o zaman erkek çıfleşmek istemiyordu sanırım dişi kuyruğunu kaldırmış öpüşüyorlardı.Aksam 4 gibi gördüm üstündeydi sanırım ama denge sağlayamadı :)

6. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Devamı gelir siz fazla rahatsız etmeyin.

7. Furkan oruc

Peki Yardımlarınız için Teşekkürler

Sayfayı Paylaş