Karadeniz Pet

Çiftleşme olmuyor yardım..

• Konbuyu başlatan Ömer Özkan42
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ömer Özkan42

Guest
Dişi kuşum istiyor yani o poziayonu alıyor erkekde ayağını sırtına atıyor ama çıkmıyor veya çıkamıyor. tünekleride çok sağlam. hep böyle mi devam edecek bunların beceriksizliği ?

Arkadaşlar lütfen bi yardım..

Dişi kuşum istiyor yani o poziayonu alıyor erkekde ayağını sırtına atıyor ama çıkmıyor veya çıkamıyor. tünekleride çok sağlam. hep böyle mi devam edecek bunların beceriksizliği ?

Tecrübesiz olmalarından kaynaklı sıkıntı edilecek durum olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta deneye deneye kendileri için uygun şekli bulacaklardır. Sonucunda ise denge sağlanıp çiftleşmede meydana gelir. Bu dönemim biraz uzun sürmesi lazım. Onlar için yorucu bir süreç. Kızıştırıcı mama tariflerinden güzel mama yapın verin 1-1,5 hafta boyunca yemlerine az miktarda nijher tohumu ekleyin varsa. Güç ve kuvvetleri yerinde olması lazım :D

Bence o kadar kasmaya gerek yok , mamayı hafta da 2-3 kez yapın , günlük yemlerini değiştirin yemlerine az miktarda nijer katın , başkada birşeye gerek yok . Süpervit Forte var , isterseniz ondan alın eczanelerde bulursunuz , yumurta doluluk oranını arttırır ve kuşlara direnç verir. Sağlıklı yavrularınız olur inş.

Geri