petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme sesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 29 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 2 gün önce 9 aylık bana çok bağlı olan oğluma dişi aldım dişide 7 aylık falan sanırım hiç kavga etmediler ama aynı tunektede bulunmuyorlar dişi erkeğin üstüne uçuyor erkek kaçıyor çiftleşme sesi açıyorum dişi ötüp erkeğe doğru uçuyor ama erkek kaçıyor ne yapmam lazım ne olacak sizce

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    2 gün karar vermek için erken.Zarar verici kavga etmiyorlarsa zamanla birbirlerine alışacaklardır.

3. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    yok kavga olmadı sakin duruyolar bazen dişi erkeğin tunege uçuyor erkek hemen kaçıyor çiftlesme sesinde dişinin ötup erkeğe uçması iyi bişey mi dinletmeye devam edeyim mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

birde dişiyi daha yemek yerken görmedim

4. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Zaten alisma si en az uc gün surer birak biraz alissinlar ortama birbirlerine ileride kizginlasacaklardir biraz zabretmelisin dostum bide uysalama rahat birak bence o seslere gerek yok

5. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Tüneğin birini kaldır.Kafeste yalnızca tek tünek olsun kardeşim.

6. boncuk_chuky

boncuk_chuky New Member

Beğenileri:
    0
    biraz zaman tanı birbirlerine alışsınlar

Sayfayı Paylaş