petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme sesini dinletmek gerçekten çok yararlı oldu :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann

Arkadaşları dişim 15 gündür kızgınlık döneminde 3 4 gündür çiftleşme sesi dinliyorum bugünde açtık telefonu koydum yanlarla baya uzaktan onları izlemeye başladım gerçekten o ses onları coşturdu erkek 3 defa dişinin üzerine çıktı belki bundan öncede çiftleşmişlerdir ama bugün şahit oldum bide dişim yemden cok kalamar tüketmeye başladı :)

2. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    hayırlısı olsun kardes bakalm bn de deniyim sunu :) yuvalığı koydum arada girio ama hic görmedim çiftlestiklerini :)

3. mehmet fidann

eyv. hocam gerçekten baya işe yaradı bide havuçla nijer veriyorum bu aradalar çok hareketliler :D

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    havuç ver inşalalh yavrular yumurtlar

Sayfayı Paylaş