petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar çiftim 1 aydır bırlikteler birkaç kere öpüştüklerini gördüm yuvalık taktım 2 gün önce ama dişi hiç ilgilenmedi yuvalıkla sularına haftada 2 kere b vitamini birde haftada 2 kere yumurta maması yapıp veriyorum ıkısıde yiyor ama çiftleştiklerini hiç görmedim dişi devamlı yemlikte kuş kumu var o yemliğin üstünde yatıyor sizce ne yapmam lazım erkek hareketli devamlı kafesteki gagataşına kur yapıyor dişiyede yapıyor ama dişi çoğunlukla o yemlikte takılıyor

2. Erti

Erti Member

Beğenileri:
    3
    Siz ne yaparsanız yapın olmuyor bazen . Tamamen içgüdü ile alakalı birşey , herşeyden en önemlisi sabır olmalı . İyi hobiler

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sabredin inşaallah olur ortam şartları musaitse beklemede kalın

Sayfayı Paylaş