Karadeniz Pet

Çiftleşme sorunu

ali cahid

Yeni Üye
Değerli arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce erkek kusuma aldığım dişi ile iyi anlaşıyor ancak hiç yuvaya girmedi çiftleşme olmadı nijer tohumu vitamin vs bakımları çok iyi hep salma kafeste duruyorlar 50×80×75 (en×genişlik xyukseklik) acaba bu durumdan kaynaklanıyor olabilir mi daha küçük bir kafese almanın faydası olur mu başka bir önerisi olan var mı Ustadlardan yorum bekliyor teşekkür ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:08 --

Arkadaşlar yok mu yorumu olan ?

4 aydır beraber olup sonuç alınamayan çiftler için ayırma yöntemini deneyebilirsiniz.

Hocam bende uzun süredir yavru alamıyordum, ancak kafesi çok sakin ve ışık alan bir alana koydum, yaklaşık yerden 1 metre yukarıda. Günlük rahatsız edilmeleri çok azdı, ve sonunda çiftleşme gerçekleşti.Günlük kullanım odanızdan farklı biryere yüksek sakin ve ışıklı bi alana koymanızı sizinde tavsiye ederim. Onun haricinde yemini suyunu mamasını eksik etmeyin umarım çiftleşme olur.

4 aydır beraber olup sonuç alınamayan çiftler için ayırma yöntemini deneyebilirsiniz.

Teşekkürler Uğur Bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

Hocam bende uzun süredir yavru alamıyordum, ancak kafesi çok sakin ve ışık alan bir alana koydum, yaklaşık yerden 1 metre yukarıda. Günlük rahatsız edilmeleri çok azdı, ve sonunda çiftleşme gerçekleşti.Günlük kullanım odanızdan farklı biryere yüksek sakin ve ışıklı bi alana koymanızı sizinde tavsiye ederim. Onun haricinde yemini suyunu mamasını eksik etmeyin umarım çiftleşme olur.
Teşekkürler Ethem Bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:38 -->-> Daha önceki mesaj 15:35 --

Kafesi çok büyük salma tarzı 80.75.50 bu durum sorun olur mu daha küçük 50.45.40 lık bi kafesin daha var ona mı alsam Uğur Bey ne dersiniz .

Kafesi çok büyük salma tarzı 80.75.50 bu durum sorun olur mu daha küçük 50.45.40 lık bi kafesin daha var ona mı alsam Uğur Bey ne dersiniz .

Yeni bir araya gelmiş eş olmamış kuşların diğer kafesinizde durmaları daha uygun olur.

Geri