petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih Türk tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih Türk

Yaklaşık 2 aydan fazla eş attım bazen kurlar öpüşmeler oluyor fakat bi çiftleşme olmadı bu kadar uzun sürmesinin sebebi nedir ?

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    beklemeye devam.zaman herşeyin ilacıdır.bu site üzerinde,bende dahil yavru için 2-9 ay arası bekleyenler var.bence sıraya geç

3. Fatih Türk

insan sabredemiyor :D şuan dişi kafesin tabanında kanat çırpıyor ciyak ciyak ötüyor niyeyse :D:D

4. Fatih ÇETİNER

adaş inan insanın ömrünü tüketiyorlar benim çiftimde son 4-5 gündür yuvalıktan çıkmıyor ama tık yok benim gördüğüm kadarıyla..dediğin gibi insan sabredemiyor..bakalım sabreden muradnıa erecekmi :))

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arman dostumun dediği gibi benımkilerde 2 aydan beri tıkyok ama bu sefer %100 yumurta alicam cunki nijer tohumu az az verirsek zarari yok hayvan doktoruna sorup aldim.ayrı bir kaba koymicakmisiniz. yem için karişticakmiz onu böyle 2 kaşik kadarbir yemin ortasinde bide en başla olsun dedi. ozaman %100 yumurta alirsin dedi

Sayfayı Paylaş