petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme süreci

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve ilkecik22 tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. ilkecik22

ilkecik22 New Member

Beğenileri:
    0
    benim çiftler zannediyorum birbirlerini eş tuttular. dişi biraz daha çekingen olmakla birlikte erkek onu beslediğinde karşılık veriyor.kavga etmiyorlar. kafeslerinde ortam müsait. artık sabredip çiftleşmelerini bekliycem. onlara muhabbet kuşu sesleri dinletsem faydası olur mu ? çünkü kalabalık üretimhanelerde çiftleşme daha rahat oluyor bilidiğim kadarıyla. o ortamı andıran sesler dinletmeyi düşünüyorum. ne dersiniz ? tecrübelerinize ihtiyacım var....

2. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Bence gerek yok ilgileri belki dağılabilir diye düşünüyorum.

3. Emre TEPE

Emre TEPE New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlarını rahat ettirmek için böyle düşünmen çok güzel fakat kuşlar sesin geldiği yerde kuş göremezlerse rahatsız da olabilirler..üretimhanelerde genellikle kafesler yan yana olur ve kuşlar birbirini göremese bile varlıklarını hissederler..bence rahat bırak biraz çiftleşmelerini istiyosan rahatsız etme çok fazla kendi hallerine bırak ve birazcık sabret..zamanla herşeyin hallolcağını düşünüyorum..İyi ve sağlıklı üretimlerin olsun inşallah :)

Sayfayı Paylaş