petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme var yumurta yok

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bilal KURDDAN tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşlarım 8-10 gün önce çiftleşti gördüm ( tam olarak çiftleşti 5-10saniye degil ) ardından bi kaç sefer daha gördüm çiftleştiklerini ancak yumurta yok.Soruma gelecek olursak çiftleşme oldugu halde dişi yumurtlamak istemiyorsa yumurtlamaz mı ?

2. Ertan81
    Gizli

Ertan81 Guest

Ben yaklasik 1 aydir görüyorum ciftlestiklerini daha birsey olmadi bugun bi foto koydum siteye arkadaslar gözün aydin yumurta var diyolar merakla bekliyorum bende :)

3. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    demek ki muhabbet kuşları öylesine de çiftleşiyorlar :)

4. Serhan KAMALIOGLU
    Gizli

Her çiftleşmede olacak diye birşey yok . Erkek mubişinizin tam olarak görevini yerine getirmesi gerekiyor . Mama vitamin takviyesi yapıyormusunuz ? erkek mubişinizin döl verimini artırınız . Ha eğer ki dişi kusunuzun kanatları düşük ise yakında yumurta var hele birde yuvayla ilgisi fazlalastı ise tamamdır :))

Sayfayı Paylaş