Karadeniz Pet

Çiftleşme ve yuvalıkla ilgili sorum ??

Tolga KARLI

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar albino dişi kuşum var 1 yaşında ve yanına eş aldım oda 1 yaşında ve yuvalığı taktım ilk başta yanına koymadı bizim kuş ama şuan öyle iyi anlaştılarki anlatamam bir hafta önce yuvalığı kontrole başladı 4-5 gündürde yuvalığı kontrol ediyor içinde gaga sesleri çıkarıyor erkekde dişi içeri girince yuvalıgının girişin başında bekleyip ötüyor yuvalığın girişine kafasını sokup çıkıyor. ve bizim dişi 2 gündürde yuvalığın içinde geçiriyor çoğu zamanını bunların anlamı nedir. çiftleşmişr olabilirler mi yardımlarınızı bekliyorum.

ha oldu ha olcaka demektir fazla tahatsız etmeyin benim bir cift kusumda aynı sekilde hareket ediyordu 5-6 gün önce gördüm çiftlesiyorlardı .

fazla kurcalamayın kendi hallerine bırakın su akar yolunu bulur.

bunları yazdım kafamı çevirdim ve bizim kuşlar işi götürüyorlardı yazmamı bekliyorlarmış heralde şuan acayip mutluyum işler bundan sonra bşlıyor şimdi. :)

ilk yumurtaya kadar durmak yok yumurta haberlerinizide bekliyoruz

haydi hayırlısı...

Hayırlı olsun :D

yumurtalar yakındır :) bizim erkek yuvalık a giriyor tıkır tıkır bişey yapıyo da dişi hiç oralı bile olmuyor

İnşallah sağlıklı olurlar yuvalığa talaş koymadımda şimdi koysam problem olur mu acaba ?

Koyabilirsiniz sıkıntı olmaz ama talaş degilde yem kabuklarını koyun talaş zamanla bit pire oluşturabiliyor.

teşekkürler yardimlariniz için talaş sıkıntı yaratıyor anlaşılan yem kabuğu koyayım :)

bahar geldi kuşlar çiftleşmeye başladı herkezden bi çiftleşme haberi geliyor

Geri