Karadeniz Pet

çiftleşme yaşları gelmişmi

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
Daha gelmemiş gibi, erkeğin burnunun dahada mavileşmesi lazım dişide daha tam kızışmamış, maşallah kuşlarınız güzel...

teşekkürler yani kızışsalar çiftleşirlermi yoksa erkeğin yaş olarakmı büyümesi gerekiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

başka yorumu yardım edebilcek varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:07 --

güncellllllll

Daha zamanları var kızışmamışlar ve tüy dökümündeler.

Bence yaşları uygun ama özellikle erkek kızışmamış dişide hafif hafif.

aytekin abi mehmet abi demiş kuşlar tüy dökümünde doğrumu ve kızıştırıcı veriyorum ve sularına bal katıyorum kızışmaları için haftasonu mama alıcam başka yapıcak bişey varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

aziz abi sence dogrumu tüy dökümündelermi

aytekin abi mehmet abi demiş kuşlar tüy dökümünde doğrumu ve kızıştırıcı veriyorum ve sularına bal katıyorum kızışmaları için haftasonu mama alıcam başka yapıcak bişey varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

aziz abi sence dogrumu tüy dökümündelermi

Evet bence de tüydeler. Sende anlayabilirsin aslında çok tüy döküyorlar mı yani haftada bir kafes içini temizleme ihtiyacı oluyorsa tüydeler ama yok sadece o izler varsa stres yapıyorlardır. avisol-a al 1-2 haftaya düzelirler. :)

nerdeyse hiç yok dicek kadar az var bi kaç tüy

O zaman ya tüy dökümü başlama evresin de ya da son evresinde sen ama avisol-a yı ne olur olmaz bulundur . Tüyleri hiç değilse daha da güzelleşir. :) Ha bir de daha net foto çekersen yüz kısmı ve boyun kısmından daha iyi cevap verilir çünkü foto kaymışta olabilir bu nedenle de o çizgiler belirmiştir.

peki vitamini alıcam çiftleşme konusunda devam edebiliriz yorumlarınızı bekliyorum

peki vitamini alıcam çiftleşme konusunda devam edebiliriz yorumlarınızı bekliyorum

Haftada 2 gün havuç+yumurta+bebe bisküvisi(sütlü olandan)+etimek bunları yemliğe yetecek kadar karıştır ver kendilerine , kafes içi ve kafes yüksekliği çok önemli kafes remi varsa yükle ona göre bir takım değiştirmeler olabilir . Ayrıca gözlerini çok üzerlerinde tutma çiftleşmeye engel bir durum olabilirmiş , bir yazıda okumuştum bunu. :)

Yavruya Benziyorlar

Geri