petshop

Çiftleşme Yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ByNoName tarafından 12 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Öncelikle herkeze selamlar Benim bi çift kuşum çiftleşeleli 2 hafta oldum tam 2-3 gün üst üste çiftleştiklerini gördüm dişinin tavıraları değişti yuvaya giriyor sürekli deneme yapıyor yuvayı kemiyriyor yuvada kuluçkaya yatıyor gibi duruyor ama yumurta yok sayfalarrda ilk çiftleşmeden 1 hafta sonra yumurtlar yazıyor ama sıkıntı ne ne zmn çıkar en geç

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:07 --

Kimse Cvp yazmamış Lütfen Bilen Yokmu

2. Muzaffer SEVİM

Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Pendik/İSTANBUL
    Biraz daha bekleyin özellikle yazdan kışa geçiş dönemlerinde,havanın ısısı, nemi,günlerin kısalması.vb.değişikliler olduğundan kuşun bu döneme alışması lazım.

3. Mert Kalemci

Üye

Beğenileri:
    0
    Sabretmekten baska çaren yok. Tüm göstergeler yumurtlayacagini işaret ediyor. Eger dişi kısır değilse yumurta er ya da gec gelir.

4. Necdet ESEN

Üye

Beğenileri:
    22
    kalamar kemiğini eksik etme
    yumurtanın gelişiminde hayati öneme sahip
    yumurta sıkışması olup olmadığını da takip et

5. ByNoName

ByNoName Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    eyw saolun kalamar ve gaga taşı eksik deil ilk çiftleşmeden yaklaşık 2 hafta +3 gün geçti yüzde çekilme iyice yuvada kalma arttı 2-3 güne bekliyoruz bakalım yumurta sıkışması olup olmadığını nasıl takip edecem çok korkak ve çok çevik yumurta oluştu heralde poposunun orası değişti baya açıldı

Sayfayı Paylaş