petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme zamanı mı geldi.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet YILDIRIM tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet YILDIRIM

Dişi mi emin değilim :D

Ceresinin rengi böyleydi.

Son zamanlarda böyle oldu..

Niye böyle oldu acaba. :confused: Eğer üremek istiyorsa bir erkek almayı düşünüyorum. :)

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş dişi ve ceresi kahverengileşmeye başlamış.Ama daha genç görünüyor 5 6 aylık civarı..Tam zamanı diyebilirim direk gidip 5 6 aylık civarı erkek alın alışsınlar birbirlerine..Hatta mümkünse ve güvendiğiniz birisi var ise direk kendine seçtirin..Yoksa her kafese sokmayın kuşunuzu..

3. Ahmet YILDIRIM

Güvenebileceğim biri yok direkt pet shopa girip almak zorundayım. Alacağım erkek sağlıklı mı uyum sağlayacak mı temiz mi gibi birçok sorular var aklımda :confused:

4. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sorun bendede var petshoptan almak zorundayım üretici bulamadım malesef daha bügün aldım dişi ,benim erkegin yanına ama memnunum dişiden tüyleri falan çok parlak hic bir sorunu yok alırken 30 dakika kadar izleyerek aldım hareketlerine göre

5. Ahmet YILDIRIM

Kızıma bir erkek almayı düşünüyorum sanırım bu 5-6 aylık 5-6 aylık erkek alacağım ama güvenemiyorum her petshopa alacağım erkek hastalıklı olabilir. yeni başladım kuş beslemeye acemiyim biraz. :)

dikkat etmem gerekenler hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim üstadlar.

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
  7. Ahmet YILDIRIM

Ve muhabbet kuşum tüy döküyor dikkatimi çekti bu kadar tüy dökmezdi. Kaşınıp duruyor. Burada hissedilir derecede soğuklar başladı. Mevsimsel midir? Aklıma takıldı :(

Sayfayı Paylaş