Karadeniz Pet

Çiftleşme zamanı mı geldi.

• Konbuyu başlatan Ahmet YILDIRIM
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet YILDIRIM

Guest
Dişi mi emin değilim :D

Ceresinin rengi böyleydi.

szfh0.jpg

Son zamanlarda böyle oldu..

szfkf.jpg

Niye böyle oldu acaba. :confused: Eğer üremek istiyorsa bir erkek almayı düşünüyorum. :)

Kuş dişi ve ceresi kahverengileşmeye başlamış.Ama daha genç görünüyor 5 6 aylık civarı..Tam zamanı diyebilirim direk gidip 5 6 aylık civarı erkek alın alışsınlar birbirlerine..Hatta mümkünse ve güvendiğiniz birisi var ise direk kendine seçtirin..Yoksa her kafese sokmayın kuşunuzu..

Kuş dişi ve ceresi kahverengileşmeye başlamış.Ama daha genç görünüyor 5 6 aylık civarı..Tam zamanı diyebilirim direk gidip 5 6 aylık civarı erkek alın alışsınlar birbirlerine..Hatta mümkünse ve güvendiğiniz birisi var ise direk kendine seçtirin..Yoksa her kafese sokmayın kuşunuzu..

Güvenebileceğim biri yok direkt pet shopa girip almak zorundayım. Alacağım erkek sağlıklı mı uyum sağlayacak mı temiz mi gibi birçok sorular var aklımda :confused:

Aynı sorun bendede var petshoptan almak zorundayım üretici bulamadım malesef daha bügün aldım dişi ,benim erkegin yanına ama memnunum dişiden tüyleri falan çok parlak hic bir sorunu yok alırken 30 dakika kadar izleyerek aldım hareketlerine göre

Kızıma bir erkek almayı düşünüyorum sanırım bu 5-6 aylık 5-6 aylık erkek alacağım ama güvenemiyorum her petshopa alacağım erkek hastalıklı olabilir. yeni başladım kuş beslemeye acemiyim biraz. :)

dikkat etmem gerekenler hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim üstadlar.

Ve muhabbet kuşum tüy döküyor dikkatimi çekti bu kadar tüy dökmezdi. Kaşınıp duruyor. Burada hissedilir derecede soğuklar başladı. Mevsimsel midir? Aklıma takıldı :(

Geri