petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme zamanı ve yaşları hakkında bilgi lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rıfat Bor tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Rıfat Bor

Rıfat Bor New Member

Beğenileri:
    0
    dişi olan 5.5-6 aylık kadar olması gerek göz çevresi beyaz değil yeni yeni gri halka oluştu. tüy değişimi oldu hala hafif hafif sivri yeni tüyler çıkıyor ama asıl evresini atlattı. erkek olan sanıyorum daha büyük onunda yer yer biraz sivri yeni tüyleri var. dişinin yanında başka bir erkek vardı onu hep dövüyordu. bu erkeği kafese koyalı 1 ay bile olmadı ama birbirlerine yem kusuyorlar. henüz çiftleşme görmedim. kızıştırıcı yem katmalı mıyım? yavruluk koymalı mıyım? dişi ele alışık baya öpücük veriyor. erkek kaçıyor ama avuçta tutunca bile ısırmıyor alışmaya eğilimli. çiftleşme gördüğüm zamanlarda dışarı almakta ele gelmesinde sorun olur mu? o zamanda birbirleriyle ilgilensin diye bizim ilgilenmememiz mi gerek? ilk kez çift kuşum oluyor o yüzden bilgim yok yardımcı olun lütfen

2. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Rıfat bunlardan hangisi erkek
    Bana ikisi de dişi gibi geldi de

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yalniz bu kuslarin 2 side disi yanlis gormuyorsam.

4. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim bildigim lutinolarda cins ter oluyo yani sari olan erkek.digeri disi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Buarada sunuda soyliyim en az 6 aylikken ciftlesme gerceklesiyor.eger ciftlestiriceksen pek rahatsiz etme.disari az sal mama ve kizistirici tohum takviyesi ve yuvalik tak

5. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Sarı olan lutino değil

6. Rıfat Bor

Rıfat Bor New Member

Beğenileri:
    0

sarı olan erkek. lutino değil , kanat altındaki tüy yeşil ama yanak tüyleri beyaz. ceresinde beyazlık yok. burun deliklerinin ortasındaki kısım hafif mavi geri kalanı pembe. türünü bilmiyorum ortaya karışık galiba :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

dişinin sanırım hazır olmasına 1 aydan az var o zaman. sürekli gaga gagayalar. mama nasıl yapılıyor bilmiyorum ama çimlendirme diye birşey okudum onu yapıyorum bugün. yuvalığı şimdiden takmalı mıyım?

Sayfayı Paylaş